начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Kachestvo i el. uslugi = Antonimi?

Тук всеки гражданин има възможността да изкаже своето лично мнение относно българското електронно правителство, качеството на предлаганите електронни административни услуги, както и да предложи мерки за повишаване качеството на административното обслужване по електронен път.


Kachestvo i el. uslugi = Antonimi?

Мнениеот vanya.v » 30 Авг 2005, 11:41

мислите ли че ел. услуги на българската администрация са качествени
vanya.v
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Авг 2005, 11:27

Мнениеот мира » 30 Авг 2005, 13:43

Предвид колко са малко изобщо съществуващите електронни услуги, трудно мога да кажа нещо за качеството им. Препоръчително е обаче сайтовете на държавните институции да заработят по стабилно и най-вече някой да отговаря на формите за контакт и на имейлите, които са посочени в тези сайтове. Какъв е смисъла да има форма за контакт, ако никой нищо не ти отговаря, когато си зададеш въпросите през нея.
мира
 

придобиване на българско гражданство

Мнениеот правна клиника » 05 Сеп 2005, 11:25

Съгласна съм с предходното мнение-да сте виждали работеща търсачка в сайт на институция?!? Направих няколко регистрации в опитите си да получавам техни бюлетини-6 месеца след това все още не получавам нищо-познато нали?
правна клиника
 

Мнениеот Царица Самуила » 05 Сеп 2005, 11:30

Не съм използвала повечето електронни услуги, предлагани от българската администрация, но считам, че те достъпът до тях трябва да е максимално улеснен. Достъпът до полезни и работещи електронни административни услуги ще направи работещо Електронното правителство.
Царица Самуила
 

Мнениеот вили » 05 Сеп 2005, 11:34

Аз Не съм се запознавала с всички електронни услуги , които предлагат затова не мога да дам компетентен отговор.
вили
 

Мнениеот Мира » 06 Сеп 2005, 16:46

Това което казах и по-горе – първо администрациите трябва са започнат да си говорят една с друга. Природните бедствия от миналото лято /2005/ дадоха ясен пример, че всяко ведомство е остров, сам за себе си, без връзка с другите.
Мира
 

Мнениеот Ливия » 06 Сеп 2005, 17:16

С оглед на примера посочен по-горе не съм убедена, че администрацията е подготвена за предоставянето на качествени електронни услуги. Като начало актуализираните, подробни и поне двуезични сайтове на държавните институции ще свършат добра работа. Нека не забравяме, че колкото по-вече информация има на сайтовете, толкова по-малко запитвания ще има за администрацията.
Ливия
 

betsy

Мнениеот karola79 » 09 Сеп 2005, 21:40

Не съм използвала повечето електронни услуги, предлагани от българската администрация, но считам, че те достъпът до тях трябва да е максимално улеснен. Достъпът до полезни и работещи електронни административни услуги ще направи работещо Електронното правителство.
karola79
Младши потребител
 
Мнения: 20
Регистриран на: 11 Юни 2004, 14:49

Мнениеот toshevski » 09 Сеп 2005, 23:37

Препоръката ми е сайтовете и най-вече търсачките да станат по - user-friendly. Безумно е да се ходи до агенцията по вписванията за да се сключва договор за он-лайн достъп и да се носят периодично бележки за платени такси. Нека да въведат плащане с кредитни карти и sms.
toshevski
 

bridjet

Мнениеот bridget » 10 Сеп 2005, 02:53

Трудно мога да кажа нещо за качеството им. Мога обаче да препоръчам сайтовете на държавните институции да се обновяват по-редовно, а също така и някой да отговаря на формите им за контакт.
Аватар
bridget
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:06

Мнениеот beton » 12 Сеп 2005, 12:18

не съм се възползвала често от подобни услуги и едва ли мога да кажа нещо съществено по въпроса, но идеята ми харесва. Ако реализацията е ок- супер.
beton
 

Мнениеот bridget » 07 Яну 2006, 02:35

:)
Аватар
bridget
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:06

Мнениеот Гост » 08 Яну 2006, 19:45

:lol:
Гост
 

Мнениеот iva_tzacheva » 12 Окт 2006, 13:32

:)
iva_tzacheva
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Окт 2006, 13:23


Назад към e-Government


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron