начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Казуси за недвижими имоти


търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот недоволния » 30 Апр 2004, 11:22

по темата "как да започна да строя когато съседите обжалват регулацията" се получиха няколко мнения, но така и не получих конкретен съвет. Ако някой се чуства компетентен нека само да подметне за решението на проблема, като начало за понататъшни взаимоотношения на друга основа. Имота е в София, така че нека юристите да са местни за по лесни контакти.
Моля да бъда извинен, ако съм засегнал някого.
недоволния
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот taniaa » 02 Май 2004, 01:06

Написах ти мнение в темата..и е абсолютно сериозно....не търси вратични.... НЯМА ТАКИВА ПО ЗАКОНОВ НАЧИН ..... и последствията при нетърпение от твоя страна ще бъдат много сериозни..... личен опит - горчив..... От 8 години по неволя се занимавам точно с такъв проблем....и не ти пиша само това дето е по закон...не съм юрист, друга професия имам, но в тази материя съм се задълбала да си защитавам правата..... за да не ти дам координатите на такива нетърпеливи като теб.... да ти кажат как те понасят забугите сега..... как строежа е запечатан 2-ра година със заповед на ДНСК и как се руши......
taniaa
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот Judje Dred » 02 Май 2004, 19:09

Ха такааа !
Доживяхме и неюристи да дават мнение в този форум...А за господина ще кажа следното: без пари - толкоз !
Judje Dred
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот Жаклин » 03 Май 2004, 08:33

Това хората сте странно нещо, първо мислите, че сме ви длъжни, не не сме! Тук е форум на доброволчески начала и ако някой желае отговаря. Второ, типично българският манталитет, аз нали съм голям дявол ще го надхитря адвоката бе, ще подпитвам тук и там, ще си напиша договора пък за какво ми е адвокат! И хоп, след година рев и сълзи пред адвоката, че видите ли колко е несправедлив света! Не, света си е справедлив, просто дяволъка струва скъпо и който плаща зле, плаща два пъти! Всички българи са юристи, счетоводителите са водеща фигура, после работодателят се сърди защо паднало в съда уволнението, ми как няма да падне като счети уволнява, а?
Айде вместо да овикваш форума, прежали 50 лв. и отиди при колега специалист да ти даде отговор и решение в каква посока да тръгнеш!
Жаклин
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот 4о4о » 03 Май 2004, 08:36

Правилно колеги.........."И мама на тате без пари -не дава!"
4о4о
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот не много тъп » 03 Май 2004, 09:05

И аз искам мацка - а не само тарифа,ама........
не много тъп
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот boba » 03 Май 2004, 12:35

Отговор на Вашия въпрос, който е точен и ясен - НЕ МОЖЕТЕ.
boba
 

Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот taniaa » 03 Май 2004, 13:14

Има адвокати и 'адвокати'. Моите договори ги писаха адвокати и уж писаха в моя полза а излезе че адвоката на фирмата и моят адвокат са се 'договаряли'..... Няма да коментирам повече. Искам да съобщя на Judje Dred , че може да ми завиди на познанията, които имам / това го казват и адвокатите ми, които ми водят делата и не са кои да е като специалисти/ .... също искам да му кажа, че НЯМА ЗАКОНЕН НАЧИН ДА СЕ РЕШИ ПРОБЛЕМА..... Освен ако не си предлага услугите да друг начин за реашване..... . Едно е да имаш диплома за юрист, а друго е да си добър юрист или адвокат...... Много мои колеги имат дипломи за икономисти, но не знаят елементарни неща.....
taniaa
 


Re: търся съвет а не само членове и алинеи от закони

Мнениеот недоволния » 12 Май 2004, 12:14

благодаря на всички за участието, но първо не търся вратички и не искам да спестя адвокатси хонорар. Второ - ако някой има идея и ме заинтересува може да осъществим и друг контакт и съответно да поеме сучая срещу възнаграждение. Специално благодаря на неюристите за мнението.
недоволния
 


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron