начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

реституция на парцел но искат да върнем апартамента

Казуси за недвижими имоти


реституция на парцел но искат да върнем апартамента

Мнениеот Petko Ts » 03 Яну 2004, 19:18

Zna4i predi godini kogato zapo4na vrashtaneto na restituirani imoti obshtinata otkazva da ni varne edin partsel, syda ni go vryshta, no za da si go polu4im triabva da vyrnem apartamenta v koito jiveem.

Apartamenta ne ni e daden kato obeshtitenie a e izplashtan. ( imame razpiski)
Obshtinata go iska na osnovanie reshenieto na syda v koeto veshtoto litse e napisal, 4e apartamenta e kato obeshtetenie, a edinstvenoto neshto koeto e dala obshtenata kato obeshtetenie e pari i pravoto da se zakupi tozi apartament.

Priateli mi kazaha, 4e moje da vyrna na obshtinata drug apartament (mnogo po evtin dori i v drug kvartal) tova vyzmojno li e???

Blagodaria vi :)
Petko Ts
 

Re: Oshte edin vypros :)

Мнениеот bgjurist » 05 Яну 2004, 14:30

Ами, вижте. За точен отговор ми е необходимо повече информация и документи. Ако искате да получите отговор, потърсете ме на 0889 644 763. Това НЕ Е реклама! (последното изречение е за колегите).
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: Oshte edin vypros :)

Мнениеот rechts » 05 Яну 2004, 16:17

Вашият въпрос е изключително сложен. Може да се окаже, че не дължите връщате на общината, а на държавата, в зависимост от това, в кой момент е влязло в сила съдебното решение. Изплащан означава ли с банков кредит?
rechts
 

Re: Oshte edin vypros :)

Мнениеот Petko TS » 06 Яну 2004, 18:15

O izplashtan e predi godini (okolo 20 - 30) i bez kredit
Petko TS
 


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


cron