начало
Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието Съдия от ВАС става зам.-министър на правосъдието

реституция на парцел но искат да върнем апартамента

Казуси за недвижими имоти


реституция на парцел но искат да върнем апартамента

Мнениеот Petko Ts » 03 Яну 2004, 19:18

Zna4i predi godini kogato zapo4na vrashtaneto na restituirani imoti obshtinata otkazva da ni varne edin partsel, syda ni go vryshta, no za da si go polu4im triabva da vyrnem apartamenta v koito jiveem.

Apartamenta ne ni e daden kato obeshtitenie a e izplashtan. ( imame razpiski)
Obshtinata go iska na osnovanie reshenieto na syda v koeto veshtoto litse e napisal, 4e apartamenta e kato obeshtetenie, a edinstvenoto neshto koeto e dala obshtenata kato obeshtetenie e pari i pravoto da se zakupi tozi apartament.

Priateli mi kazaha, 4e moje da vyrna na obshtinata drug apartament (mnogo po evtin dori i v drug kvartal) tova vyzmojno li e???

Blagodaria vi :)
Petko Ts
 

Re: Oshte edin vypros :)

Мнениеот bgjurist » 05 Яну 2004, 14:30

Ами, вижте. За точен отговор ми е необходимо повече информация и документи. Ако искате да получите отговор, потърсете ме на 0889 644 763. Това НЕ Е реклама! (последното изречение е за колегите).
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: Oshte edin vypros :)

Мнениеот rechts » 05 Яну 2004, 16:17

Вашият въпрос е изключително сложен. Може да се окаже, че не дължите връщате на общината, а на държавата, в зависимост от това, в кой момент е влязло в сила съдебното решение. Изплащан означава ли с банков кредит?
rechts
 

Re: Oshte edin vypros :)

Мнениеот Petko TS » 06 Яну 2004, 18:15

O izplashtan e predi godini (okolo 20 - 30) i bez kredit
Petko TS
 


Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron