начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Прехвърляне на имот преди АКТ 16

Казуси за недвижими имоти


Re: Прехвърляне на имот преди АКТ 16

Мнениеот nikoga_ne_se_predavai » 19 Май 2020, 20:29

kalahan2008 написа:А емотиконът ( :) ), добавен към изказването, ясно показва какво е отношението към труда на адвоката, а именно - несериозно.

Вие наистина имате проблем с интерпретацията!
Емотиконът :) означава просто усмивка, а не присмех. Ето това :D и това :lol: е смях. Никога не съм ги използвал.
kalahan2008 написа:Не сте ме засегнал, отдавна не обръщам внимание на професионалните оценки на хора без нужната квалификация.

Вие пак си продължавате с обидите. Гледайте само да не се окаже, че съм по-образован от Вас.
kalahan2008 написа:Засегна ме това, че за Вас плащането за консултация на адвокат, пък дори и за елементарен казус като този, били "излишни пари".

Как пък не разбрахте, че това за какво да давам парите си, е мое лично решение?! Това е все едно да ми кажете, че съм нагъл, защото не плащам за кабелна телевизия, а гледам ефирна безплатно!
Ще платя на адвокат само ако не успея да намеря отговорите на въпросите сам! Самостоятелен съм, обичам да се боря, а не да получавам на готово. Не съм стиснат, даже обичам да хвърлям много пари и да се отблагодарявам на хора, които го заслужават.
kalahan2008 написа:Изобщо не ми трябва Вашата фалшива благодарност, задръжте си я за себе си, просто искам да коригирате отношението си към труда и знанията на юристите и да започнете да ги уважавате повече.

Личи си кой е добре възпитан. Аз поне имах достойнството да Ви се извиня, че накърних професионалните Ви качества, въпреки че ме нарекохте нагъл.
kalahan2008 написа:Малко е тъпо да помагаш на някого, а той да ти се присмива. Аз лично се почувствах тъпо.

Пак Ви казвам най-учтиво - имате проблем с интерпретацията!

Наистина вече спирам да пиша.
Всичко най-добро!
nikoga_ne_se_predavai
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Апр 2019, 18:08

Re: Прехвърляне на имот преди АКТ 16

Мнениеот kalahan2008 » 19 Май 2020, 22:29

nikoga_ne_se_predavai написа:Емотиконът :) означава просто усмивка, а не присмех. Ето това :D и това :lol: е смях. Никога не съм ги използвал.

Я стига глупости, фразата:
nikoga_ne_se_predavai написа: Който има пари за адвокат - да дава, аз не съм имал излишни и затова питам тук. :)
,
съчетана с "усмивка" никога не е израз на добронамереност, а на самодоволство, че сте голям умник, който няма излишни пари
nikoga_ne_se_predavai написа:за нещо, което мога да го получа безплатно!

Демек - за какво да хвърлям излишни пари на вятъра, след като все ще се намери някой будала да ми отговори безплатно в интернет. Точно това е смисълът и контекстът на всичките Ви изказвания, а опитите Ви да извъртите нещата в посока на добронамереност са просто жалки.
nikoga_ne_se_predavai написа:Гледайте само да не се окаже, че съм по-образован от Вас.

Дайте да Ви видим колко сте "образован". Толкова сте "образован", та чак сте тръгнал да питате в интернет форуми. Нямате ли си достойнство, о образовани млади човече? Защо ни озарявате с образованото си присъствие, след като сам знаете отговорите на всичките си въпроси?
nikoga_ne_se_predavai написа:Не съм стиснат, даже обичам да хвърлям много пари и да се отблагодарявам на хора, които го заслужават.

Е, явно адвокатите не го заслужават, щом въпреки Вашата неизчерпаема щедрост не може да Ви се откъснат от сърцето едни 50 лв. за консултация. Браво бе, Майка Тереза!
Адвокат: (INFJ)
https://www.16personalities.com/infj-personality
kalahan2008
Активен потребител
 
Мнения: 4170
Регистриран на: 12 Фев 2008, 10:53

Re: Прехвърляне на имот преди АКТ 16

Мнениеот nikoga_ne_se_predavai » 19 Май 2020, 22:40

Melly написа:Ало, вЪпросителю nikoga_ne_se_predavai, НЕ ЗАСЛУЖАВАШ да бъдеш обслужен заради неуважението, което демонстрираш към добронамерения към теб перфектен юрист Калахан.

А от мен,nikoga_ne_se_predavai, бЕгай :arrow: У лЕво!
Без извинение за изказа ми, тъй като го заслужаваш!

Съжалявам, но не видях никаква добронамереност от него след първия му пост в темата. Заядлив, използващ обидни квалификации и жлъчен език! Сменете си телевизора!

ykovachev написа:Даването на консултация в този конкретен случаи е излишно губене на време. За Вас излишни пари, за нас излишно време.

Като е губене на време, никой не ви кара да отговаряте в темата.
Иначе ме кефи подписа ви и смятам да го приложа: Голям кеф е да млъкнеш, след като установиш, че не можеш да убедиш неубеждаемите. :wink:
Последна промяна nikoga_ne_se_predavai на 19 Май 2020, 22:55, променена общо 2 пъти
nikoga_ne_se_predavai
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Апр 2019, 18:08

Re: Прехвърляне на имот преди АКТ 16

Мнениеот jhoro » 19 Май 2020, 22:48

nikoga_ne_se_predavai написа:Наистина вече спирам да пиша.
Всичко най-добро!

Наистина … прегледайте си спирачките!

Изобщо - странно поведение, от страна на човек, с общо 11 поста - 10 от които, само в тази тема?
Не ми отговаряйте, а се замислете.
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58

Предишна

Назад към Имотни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта


cron