начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

smjana na ime

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


smjana na ime

Мнениеот Anita » 23 Мар 2003, 21:24

Sche se omagvam za chygdenech.Vaprosa mi e:/sche Vi bada blagodarna za otgovor/:Ako pribavja s - /tire/negovata familija sled moite tri imena,kakvo trjabva da napravja posle v Bugaria/kato dokyment/,zaschoto vsichki dokymenti sa mi s starite imena?/ili ako premaxna samo familijata si i pribavja negovata? S yvagenie
Anita
 

Re: smjana na ime

Мнениеот annna » 25 Мар 2003, 20:52

S akta za brak shte udostoverite promianata na imenata i sledovatelno shte se naloji da aktualizirate lichnite si dokumenti za samolichnost!
annna
 

Re: smjana na ime

Мнениеот Anita » 25 Мар 2003, 21:30

Bljagodarja Vi mnogo za informachijata!Spored Vas ne moge li s dokyment -verojatno notarialno zaveren-da se ydostoverjava/kadeto mi e neobxodimo/,che licheto s tezi i drygite imena e edno i sascho?
Anita
 

Re: smjana na ime

Мнениеот Незнайко » 25 Мар 2003, 23:39

Не може. Можете да си прибавите фамилията на съпруга Ви към Вашата или да смените Вашата с неговата.Но сте длъжна ди смените документите си за самоличност.
Незнайко
 

Re: smjana na ime

Мнениеот Anita » 26 Мар 2003, 10:03

Blagodarja Vi mnogo za informachijata-Lek i sporen den!
Anita
 


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron