начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Отказ от част от наследство при жив собственик

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Отказ от част от наследство при жив собственик

Мнениеот kalyfornia » 10 Ное 2020, 10:19

Здравейте,
Аз и сестра ми ще наследим от майка ми имоти - ниви, след нейната смърт. Искам да направя отказ от наследство в полза на сестра ми за един от имотите. Моля, помогнете ми със съвет - как ще бъде най-изгодно за мен да го направя на този етап, преди смъртта на мама.
kalyfornia
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Ное 2020, 09:44

Re: Отказ от част от наследство при жив собственик

Мнениеот n_ikito » 10 Ное 2020, 10:41

Не е възможно!

Искания резултат може да бъде постигнат, ако майка Ви се разпореди по подходящ начин с имота в полза на сестра Ви!
n_ikito
Потребител
 
Мнения: 982
Регистриран на: 31 Окт 2006, 19:33

Re: Отказ от част от наследство при жив собственик

Мнениеот kalyfornia » 10 Ное 2020, 11:43

Благодаря за бързия отговор!
Бъдете здрави!
kalyfornia
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Ное 2020, 09:44


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron