начало

Хакери изпращат образци на декларации от името на Агенцията по вписванията Хакери изпращат образци на декларации от името на Агенцията по вписванията

Как да сключим брак

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Как да сключим брак

Мнениеот pepasg » 30 Мар 2020, 23:21

Здравейте!Живеем от 25г. заедно на семейни начала,но искаме да сключим брак,имаме 2 деца.Случаят е следния: Мъжът ми сключва брак и се развежда.Заминава за Русия през 1985г,там се жени за рускиня ,имат дете,живеят заедно около 7- 8 г.Той иска да се за върнат в България да живеят,тя отказва и той си тръгва сам.Скоро научихме от дъщеря му,която е от рускинята,че има развод от 6г.,но не живеят вече в Русия и не искат да съдействат за получаването на документ за развод.Дъщерята го потърси по повод българско гражданство,тя не е регистрирана в България.Брака в Русия също не регистриран тук в България.В общината се води разведен.Та въпроса ми е можем ли да сключим брак при тези обстоятелства или какво трябва да се направи,какви са процедурите?С уважение П.С.
pepasg
Нов потребител

Re: Как да сключим брак

Мнениеот gergana12 » 31 Мар 2020, 04:50

Код за потвърждение: Избери целия код
https://gu.spb.ru/187845/short/

Това е за Санкт Петербург. Не знам как може да се свържете с Портала. Имат и чат за чуждестранни граждани, трябва регистрация. Искайте и съдействието на дъщерята, щом иска българско гражданство. Успех
gergana12
Младши потребител

Назад към Семейни казуси