начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Бившата ме съди за домашно насилие!

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Бившата ме съди за домашно насилие!

Мнениеот apanaiotov » 17 Яну 2019, 20:48

Добър вечер , обяснявам на кратко какво се случва ! На 19.12.18г пиша смс на бившата ми съпруга дали ще има проблем да дойда да си видя детето ( аз съм в София тя с детето с в Бъргас) имало е вече незнам колко случая в който не ми е давала детето и аз бия по 800км без да си я видя! Отговорът на смс беше не няма да ти я дам!
Защо никой не знае ! Както и да е на 22.12.2018 не си видях детето.
На 09.01.19г я питам дали ще има проблем да си видя детето . Отговора последва чрез вибер и ми се каза че имам ограничителна заповед . Докато успея да я намеря стана15.01.19г и видях че имам дело на 17,01.19г
Тъй днес беше делото ! Взех адвокат който отложи делото !
А самото дело било че съм я томозел с майли и тя се страхувала за нея и детето :) на кратко незнам за какво става дума! Сега има ли възможност моят адвокат да подаде молба в съдът и аз да оспея да си видя детето на 26.01.19г както ми се пада по бракоразводно иначе казано всяка 2/4 събота неделя.
Или трябва да чакам да мине делото? Моля за бързо съдействие това дело от бившата ми е пълен ........
Аз обичам дъщеря си и желая да си я виждам ! На пълно разбирам ме тя има нужда от майка и баща
apanaiotov
Нов потребител
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Ное 2018, 17:14

Re: Бившата ме съди за домашно насилие!

Мнениеот ivan_lawyer » 17 Яну 2019, 22:42

Привет, накратко казано - тук прилагам едно Решение на съда в гр. Дряново, където майката е осъдена условно и т.н. за непредаване на дете.

http://rs-dryanovo.org/uploads/lawsuit/NOVA/2011/SV/0070f510/16320311.htm
С две думи - можете да я осъдите Вие, а не само тя Вас. Домашното насилие едва ли ще Ви осъдят, а и то не е наказателно дело - тоест - нищо като последствия. Освен ограничителна заповед.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron