начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Развод

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Развод

Мнениеот largo » 24 Авг 2018, 02:16

Здравейте , искам да попитам дали има възможност , да се явя на дело за развод без адвокат и да поискам семейни косултации при психолог , които да назначи съдията , за запазване на брака !? В мбого спешно положение съм , затова ще помоля за съвет !
largo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Фев 2017, 23:13

Re: Развод

Мнениеот ivan_lawyer » 24 Авг 2018, 05:59

Знам, че адвокатите сме скъпчии, тоест вземаме хонорари. Ок, скъпи са ни таксите. Съдията няма да Ви запази брака. Аз самият съм разведен, да кажем по моя вина един вид, в заседанието съдията каза - няма да правим Лайпциския процес, това е обвинението срещу Георги Димитров и т.н. После съдия Асен Бонев се инфарктира и почина, ама това нищо. Аз не желая такова лично отмъщение, ама ето ти.

Трябва да направите лакмус към съдията - лакмусът е своеобразен тест, какво и как ще се случи, тоест молба до съдията - един вид - Госпожо/Господин съдия аз желая запазване на брака, имаме временно отчуждение, което е поради ред причини и си ги изброявате - временна безработност, мои пороци, по-висока заплата на съпруга/съпругата, които лесно можем да преодолеем. Поради това - моля за психологическо изследване на въпроса, за запазване на брака. Това го внесете като лична молба до съда, ако е насрочено делото, ако още не е - изчакайте.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Развод

Мнениеот boxko » 24 Авг 2018, 09:32

Глупост до глупост...
boxko
Потребител
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Авг 2010, 14:54

Re: Развод

Мнениеот ivan_lawyer » 24 Авг 2018, 10:17

Къде греша.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Развод

Мнениеот largo » 24 Авг 2018, 12:33

Все още няма надрочено дело , ние веднъж бяхме тръгнали да се развеждаме , но на 3то дело решихме да се съберем , понеже съпругата ми имаше някакъв психически проблем , сега е в същото положение .... нз вече какво да правя , а имаме детр на 4г което се разкъсва между мама и тате ....
largo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Фев 2017, 23:13

Re: Развод

Мнениеот boxko » 24 Авг 2018, 15:34

Искате ли да се развеждате?
Личен или правен съвет искате?
Ако е правен- първо уточнете: разводът по взаимно съгласие ли ще бъде, или по исков ред?
boxko
Потребител
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Авг 2010, 14:54

Re: Развод

Мнениеот ipn_1975 » 24 Авг 2018, 16:49

От цялата работа разбрах, че пича не иска да се развежда, но жена му напъва. Явно е изкукуригала и човека търси силов начин да я закара на доктор, щото тя не ще. Та в тази насока му е и въпроса в първия пост.....
ipn_1975
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 01 Юни 2013, 17:39

Re: Развод

Мнениеот largo » 25 Авг 2018, 00:08

Знам че жена ми има проблем в момента , психически,защото така беше и преди 2 години, но както тогава и сега , не го осъзнава , и знам че може да и се помогне , но освен по съдебен път , нз как може да го направя , а тозно защото знамче може да се оправи не ми се хваща адвокат и отново да дам 2к за нищо , мисълта ми е дали мога сам без адвокат да го поискам това за семейния психолог , дайте ми съвет как мога да го поискам ако има такъв вариант .
largo
Нов потребител
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Фев 2017, 23:13


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron