начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Права при липса на брак

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Права при липса на брак

Мнениеот ivelinamiteva » 12 Фев 2017, 16:02

Здравейте,
живеем с партньора ми на семейни начала и имаме дете на 11 години.
Апартамента,в който живеем е негов-предписан му е миналата година,с доглеждане(от родителите му).
Господина иска да напусна жилището му,но детето иска да остане тук.
Бих желала да попитам имам ли някакво законно право да отглеждам детето си в неговия апартамент до навършване на пълнолетие на детето?
Аз имам апартамент в друг град в страната(предписан ми е от моите родители,които живеят в него),който е далеч и не е опция да отида там с детето.
Благодаря предварително!
ivelinamiteva
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Фев 2017, 15:50

Re: Права при липса на брак

Мнениеот katerinakuch » 10 Сеп 2017, 15:29

Към момента нямате законно право да оставате в жилището на приятеля си, ако той желае да напуснете.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 11 госта


cron