начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Моята издръжка

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Моята издръжка

Мнениеот lagova » 22 Юни 2016, 14:40

Здравейте, имам малко сложен казус и имам нужда от помощ. Имам жена изнасилена през 1991г след което забременява и ражда, познава бащата, казва му той бяга. Тя се жени преди да роди и детето се води на съпруга й. днес това дете е на 24 години и иска да осъди биологичния си баща за изнасилтво на майката и издръжка на детето.
lagova
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юни 2016, 14:30

Re: Моята издръжка

Мнениеот elichkaa » 22 Юни 2016, 15:39

За изнасилване мисля, че няма да има никакъв успех сега 2016 год.....но за издръжка....по принцип може да се заведе дело за установяване произход от бащата...но издръжка на 24 години вече не е дете........ :lol: а и защо чак сега се сещате за съдилища, издръжки и тнт.
elichkaa
Младши потребител
 
Мнения: 74
Регистриран на: 09 Юни 2010, 12:32

Re: Моята издръжка

Мнениеот bird_of_paradise » 22 Юни 2016, 19:02

elichkaa написа:по принцип може да се заведе дело за установяване произход от бащата...

дори да не бяха изтекли всякакви преклузивни( фатални) срокове, в нЕкой друг свят при тези данни:
lagova написа:Тя се жени преди да роди и детето се води на съпруга й.
"Човек е дълго изречение, написано с много любов и вдъхновение, ала пълно с правописни грешки.”
bird_of_paradise
Активен потребител
 
Мнения: 2668
Регистриран на: 25 Яну 2013, 15:27

Re: Моята издръжка

Мнениеот potrebitel777 » 30 Юни 2016, 17:16

"След дъжд качулка" е много слаб израз във вашия случай. Няколко неща се чудя
1. Защо не го е съдила за изнасилването още когато се е случило през далечната 91-а година? Или е осъдено лицето?
2. Защо е родила детето, което се е получило в резултат на изнасилването?
3. Каква издръжка след толкова много години, детето може вече да има дете.

П.С. Биологичният му баща(изнасилвачът) не му се води обсолютно никакъв на "детето" и на нея. Няма никакви задължения към тях.
potrebitel777
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 06 Яну 2016, 16:37


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron