начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Kakvo se pravi za da se razveda?

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Kakvo se pravi za da se razveda?

Мнениеот neznaiko » 01 Апр 2002, 13:18

Zdraveite. Az sym jenen ot 7 godini. Za jalost neshtata hich ne vyrviat i sym vzel reshenie da se razdelia sys syprugata si. Ne jiveem zaedno veche okolo polovin godina, no moiata nesigurnost i neuverenost neprekysnato otlagaha momenta na "uzakoniavaneto" na segashnia mi status. Ne znam kakvo triabva da napravia za da se razveda. Ne znam kolko vreme prodyljava tozi proces. Molia, kajete mi kakva e procedurata i eventualno za kakvo da se podgotviam psihicheski.
neznaiko
 

RE: Kakvo se pravi za da se razveda?

Мнениеот remo7 » 02 Апр 2002, 21:50

Уважаеми колега, Проблемът Ви е много сериозен.За решаването му ще Ви трябват и търпение, и кураж, и пари. Уви, ако не успеете да склоните съпругата си на развод по взаимно съгласие, Ви чака дълъг и гаден процес. В такъв случай най-добре е да потърсите адвокат, който се занимава с бракоразводни дела. Дано да случите на такъв ... Успех!
remo7
 


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron