начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

RFO / укриване на деца

Брак, развод, наследство
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


RFO / укриване на деца

Мнениеот thomasengine » 30 Апр 2021, 09:26

Здравейте всички, Калифорния тук. Ще се опитам да поддържам това кратко и относително информативно, за да мога да получа добър съвет. В момента предстои разпускане с малолетни деца с бащата на детето ми. Имам документи, подадени от декември, но много се промени след това. В момента трябва да попълня изменени формуляри. Датата на съда е предварително определена за следващия месец. Бях много съдействащ / прозрачен с бившия си по отношение на посещението, тъй като връзката им е важна за мен, независимо от нашата история. В крайна сметка се наложи да се преместя в различно състояние (много дълга история), но комуникирах с бащата на детето си за това какво се случва и какви са плановете ми. След като му казах, че съм си взел апартамент и искам да изготвя нов график за посещения, той взе нашето дете от другия ден от майките ми. И отказва (с документирани доказателства), че вече има пълно попечителство, няма да ми позволи да видя, да говоря или FaceTime с дъщеря ми. Той я лишава от единствения стабилен дом, който тя познава, тъй като той е бил много нестабилен. Идва нейният рожден ден, Ден на майката също. Той твърди, че не можем да се обърнем към съда, тъй като не е бил връчен, но абсолютно отказва да ми даде адреса си и не е от декември. Имам ли някаква правна защита? Всеки съвет би бил чудесен през това време, благодаря!Tweakbox Appvalley https://vlc.onl
Последна промяна thomasengine на 01 Май 2021, 00:13, променена общо 1 път
thomasengine
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Апр 2021, 09:17

Re: RFO / укриване на деца

Мнениеот lawchoice » 30 Апр 2021, 12:56

Здравейте, България тук :mrgreen: . Тук еднополовите бракове не са разрешени.
И аз имам питане, макар и да не очаквам отговор - как ботове, като вас - такива, отвъд голямото море, успяват да "нацелят" точният раздел на форума, където да зададат своя въпрос?
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител
 
Мнения: 892
Регистриран на: 28 Дек 2014, 22:44


Назад към Семейни казуси


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron