начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Второ висше образование...

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Второ висше образование...

Мнениеот Владимир Трифонов » 06 Авг 2002, 19:03

Ще се дипломирам - октомври 2002 год, с образователно - квалификационна степен :
"инженер - магистър".Кандидатствам за второ висше образование,по стандартния ред ( като донаборник).Имам гореща молба...
Мога ли да се дипломирам и същевременно да започна обучението си по второто висше.В момента съм на 24 години и нямам навършени - 27 .Приет съм редовна форма на обучение.Имам ли право да се отлагам от редовна военна служба -до навършването ми на 27 години?
Моля ви помогнете ми...
Предварително благодаря.
Владимир Трифонов
 

Re: Второ висше образование...

Мнениеот slu4aen » 07 Авг 2002, 16:36

За военната служба можеш да се отлагаш без проблем до 29 години. А за уцхенето не мисля, че има някаква пречка да учиш и двете неща наведнъж, стига да имаш сили за това :)
slu4aen
 

Re: Второ висше образование...

Мнениеот Freshman » 07 Авг 2002, 21:48

Боя се, че не. Един приятел има същия проблем, но от военното окръжие му отговориха твърдо: НЕ! За всеки случай провери, мисля, че закона го има на този линк: http://accinfo.persoft.com
Freshman
 

Re: Второ висше образование...

Мнениеот the judge » 09 Авг 2002, 18:03

Ако сте приет редовно - държавна поръчка,можете да се отлагате до навършване на 27 години.Уверението издадено от съответната канцелария е документътъ ,който ви отлага до следващите наборни групи.
the judge
 

Re: Второ висше образование...

Мнениеот the judge » 09 Авг 2002, 18:08

Можете да учите ( каквото пожелаете) , до навършванито ви на 27 години.
the judge
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта