начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Болничен 45 дни преди термин

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Болничен 45 дни преди термин

Мнениеот toni_995 » 07 Авг 2019, 00:04

Здравейте! Имам въпрос относно болничните по време на бременност, от март месец съм в болнични, като сега е последният ми, който е 45дни преди термин. Днес ми се обадиха от счетоводството да ме питат защо имам 1ден прекъсване между предния болничен и този 45дневния, просто така ми е издаден от болницата въпросния ден е неделя. Казаха ми ако мога да го сменя, защото можело да се отрази върху изчислението на майчинството ми. Дали е така или защото е с прекъсване и трябва 3те дни да са от работодател (което аз не искам) предния болничен ми е от 19.06.2019до 06.07.2019 а този сега 45дневния е от 08.07. 2019 до21. 08.2019, моля за съвет, трябва ли да сменям болничния, ще се отрази ли този 1ден?
toni_995
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Авг 2019, 23:52

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


cron