начало
Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават Габриел взе мандата за кабинет след безпрецедентно закъснение, преговорите продължават

Нормално ли е продадена кола след 6 месеца да не е на купува

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Нормално ли е продадена кола след 6 месеца да не е на ку

Мнениеот dakiss » 18 Юли 2019, 10:29

vili_spasova написа:Ясно. И за нотариус сте готов.


Ми не съм готов, но вероятно сте обърнали внимание, че моят случай е преди 01.01.2019 г. и (2) (Нова - ДВ, бр. 98 от 2018 г., в сила от 01.01.2019 г.) реално не касае темата.
Утре може нов закон да излезе. Тогава който пита, да му мисли за времето за което пита и какви закони са важили за това време. Обсъжданията също трябва да са в крак с времето.
Ако утре пише, че Нотариусите няма да събират таксите, а ще се внасят от купувача в службите за МДТ по някой от изброените начини и без дори да ходят там .... много Нотариуси ще са изправени на нокти :) ;)

Може би ще ми дадете компетентен отговор за:
СТАНОВИЩЕ
НА
КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
с рег. № П-9019/2014 г.
гр. София, 19.12.2014 г.
В темата ми за личните данни.

Предварително благодаря :)
dakiss
Младши потребител
 
Мнения: 66
Регистриран на: 03 Фев 2019, 13:30

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


cron