начало
Отговорността на посредниците в контекста на новия Регламент за цифровите услуги Отговорността на посредниците в контекста на новия Регламент за цифровите услуги

Стартиращ бизнес - как да продавам легално?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Стартиращ бизнес - как да продавам легално?

Мнениеот todivano » 12 Мар 2019, 19:46

Здравейте,
От няколко месеца разработвам продукти от бетон, за които в момента има търсене. В момента съм свършил експериментите и няколко хора вече чакат да си закупят продуктите. Тъй като още ме мога да си позволя платени правни съвети можете ли да ми дадете напътствия как да започна легално да продавам?

- Произвеждам - четох че ми трябва складова програма в която да се вкарват закупените материали и брой на готовите продукти и следователно продажби.
- Касов апарат (част от продажните ще са кеш), по банка ако се превеждат парите ми казаха, че не ми трябва касов апарат защото мога да не издавам касова бележка.
- За да имам производство, трябва да има място където да извършвам тази дейност. Трябва ли да имам договор за наем на помещение?

Съвети относно тези точки ще са ми много полезни. Какви софтуери препоръчвате? Гледах касови апарати на дейзи, трябва ли да поддържат функция с която да са свързани към складовата ми програма?

Благодаря предварително!

ПС ако продажбите не са на място, то те стават чрез онлайн магазин който съм създал.
todivano
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Фев 2019, 16:09

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


cron