начало
Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов Прокурорската колегия не образува дисциплинарка срещу обвинител, предложен за наказание от Сарафов

Протокол от ОС на етажна собственост

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Протокол от ОС на етажна собственост

Мнениеот gogonator12 » 06 Мар 2019, 00:10

Здравейте,

Ръководството на етажната собственост ни сюрпризира със сериозни плащания със задна дата за фонд "Ремонт и еди какво си", както е по ЗУЕС. Ние претендираме, че никога не сме получавали покани за общи събрания и никога не сме били информирани за решенията им. Става въпрос за обект със собствен вход.

Според чл.16, ал.7 ..... Копие от протокола от провеждане на общо събрание, заверен с подпис "Вярно с оригинала" и приложенията към него се предоставят на собствениците, ползвателите и обитателите...

В този смисъл прав ли съм да смятам, че не е достатъчно да са окачили някъде на видно място протокола, а са били задължени да ми го връчат? Мога ли при невръчване на протокола да претендирам, че не съм бил запознат с решенията на ОС, ако въобще са взимали такова, но това е друга тема?
gogonator12
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Мар 2019, 00:03

Re: Протокол от ОС на етажна собственост

Мнениеот katerinakuch » 06 Мар 2019, 15:05

Разбира се, че сте прав. Не може зад гърба Ви да си правят, каквото си искат и после да искат да плащате какво ли не, вместо да са благодарни, че въобще сте им съсед и че Ви им на този свят.
katerinakuch
Активен потребител
 
Мнения: 1162
Регистриран на: 28 Юни 2007, 12:27


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


cron