начало
Живко Коцев вече е обвиняем по делото за корупция в митниците Живко Коцев вече е обвиняем по делото за корупция в митниците

Да се сме ли човек или да плаче

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Да се сме ли човек или да плаче

Мнениеот ivarbanov » 09 Дек 2018, 12:46

Споразумели се БФС и НЗОК и протокола на споразумението стана достояние във фейсбук. Ама текста неясен, и се обсъжда какво точно се споразумели. И стана ясно най-накрая :D :) :?:


Елена Шекерова Споразумение да се спазва наредбата. Супер!


Светослав Крумов
Светослав Крумов Елена Шекерова точно така! Както винаги Ели е Екзакта!

Иван Върбанов
Иван Върбанов Споразумение да се спазва Наредба е уникално събитие! Наредба се спазва, не се споразумяваш за това. Ако не ти харесва, АПК предписва как се оспорват и обжалват индивидуални, общи и нормативни административни актове
ivarbanov
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 04 Авг 2005, 16:41

Re: Да се сме ли човек или да плаче

Мнениеот ivan_lawyer » 09 Дек 2018, 15:08

Какво е по точно - че аз съм в спортните дела.
Просто така питам.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5235
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Да се сме ли човек или да плаче

Мнениеот ivarbanov » 09 Дек 2018, 16:07

Ами аз съм фармацевт, но споразумение за спазване на нормативен акт ми звучи абсурдно!
Да взема утре да предложа на КАТ В.Търново да се споразумеем да спазваме ППЗДП.
ivarbanov
Младши потребител
 
Мнения: 43
Регистриран на: 04 Авг 2005, 16:41

Re: Да се сме ли човек или да плаче

Мнениеот ivan_lawyer » 09 Дек 2018, 22:32

Погледнете си личната карта. Не пише Швейцария на личната Ви карта. Погледнете картата на Гугъл Мапс. Сега сте наясно.
Няма сила или власт, която да премахне бюрокрацията или скудоумието.

По скоро - трябва да се действа някак така - заобиколно. Дали не може се обжалва инициативата някак. Тоест да се пресече в зародиш тази работа. Проф. Герджиков забрани задочното обучение. Веднага му се нахвърлиха.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5235
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта


cron