начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

относно ЕКО -то на МПС

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


относно ЕКО -то на МПС

Мнениеот tochotocho » 14 Ное 2018, 11:40

Считам, че темата е актуална с оглед на нашумелите дискусии за данъка на МПС. Твърди се, че НЯМА да се променя досегашния размер съобразен с годините на автомобила,но се прибавя НОВ компонент ЕКО! Но напр. купен от чужбина, регистриран в България автомобил.В големия талон не е посочена ЕКО категория. ! Сигурно не съм само аз. Какво се прави! Предполагам, че съм поне ЕКО 5. Четох, че не признават , оценка от съответния производител т.е. българският му представител. Що за дивотия- съвет да мина отново през КАТ, там да определят ЕКО-то и да ми пререгистрират автомобила = на време, опашки, пари! Моля, за съвет!
tochotocho
Потребител
 
Мнения: 476
Регистриран на: 16 Юни 2013, 22:34

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron