начало
Прокурорите видяха дискриминация към тях в чернова на проекта на Закона за адвокатурата Прокурорите видяха дискриминация към тях в чернова на проекта на Закона за адвокатурата

Намерих ниша за страхотен бизнес!

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот bebov » 15 Авг 2018, 12:55

Значи регистрирам застрахователна компание, правя 200/300 хил. застраховки гражданска отговорност и ибявявам несъстоятелност. Държавата ще подкани изгорялите ми клиенти да сключат нова ГО с друга фирма...
bebov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Авг 2018, 22:17

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот nikodim77 » 15 Авг 2018, 17:11

Хахаха!
Аз пък мисля да създам още по-доходен бизнес: :mrgreen:
Ще учредя ЗК, в която ще правя застраховки срещу не коректни и нелоялни ЗК и в полза на „изгърмели” собственици на МПС от такива ЗК. :D

Извън шегата. Мисля, че това е поредния срам за страната ни! И неможе да няма начин да се търси отговорност от определени институции и лица! Най малкото, гаранционния фонд следва де не взема своята "лепта" от тези полици, които напрактика ще се явят - продължение на тези на "фалиралата" компания... :roll:
nikodim77
Активен потребител
 
Мнения: 1168
Регистриран на: 23 Апр 2009, 14:29

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот bebov » 30 Авг 2018, 14:24

Нищо не ти разбрах...
bebov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Авг 2018, 22:17

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот bebov » 02 Сеп 2018, 11:12

shanep написа:Какво ? защо трябва да докажа моята идентичност? И аз не съм бот.Kakvo ? zashto tryabva da dokazha moyata identichnost? I az ne sŭm bot.

Не е достатъчно :)
Кажете какви са Вашите интереси в областта на правото и защо си направихте регистрация тук?



Абе ти дрогиран ли си?
bebov
Младши потребител
 
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Авг 2018, 22:17

Re: Намерих ниша за страхотен бизнес!

Мнениеот neromare » 06 Яну 2019, 00:33

bebov написа:Значи регистрирам застрахователна компание, правя 200/300 хил. застраховки гражданска отговорност и ибявявам несъстоятелност. Държавата ще подкани изгорялите ми клиенти да сключат нова ГО с друга фирма...


На мен пък ми хрумна идея за по-печеливш бизнес. Ще създам компания за поправка на правопис на неграмотници.
neromare
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron