начало

Утре ще се проведе акция по кръводаряване в Съдебната палата в София Утре ще се проведе акция по кръводаряване в Съдебната палата в София

Относно :Деница Димитрова Славова съдия в РСВ

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.

Относно :Деница Димитрова Славова съдия в РСВ

Мнениеот gridiron » 29 Юни 2018, 21:21

Най-респектиращото място по отношение на законност трябва да бъде съдът! Нали така?! Да, обаче НЕ!!!
Записано е на всички юридически сайтове и е закон!!!!
следното:
Важно!
Съдиите не приемат граждани и не дават консултации и становища по дела.

Как тогава съдия Деница Славова се среща с ищец по дело, което тя точно решава???!!! Ищецът се казва Боян Христов Цанев и също е от Варна. Естествено същата безсърдечна и корумпирана съдийка отсъжда в негова полза предстоящия му иск. А става въпрос за малолетно дете, става въпрос за това, че същия господин е с опит за самоубийство и е известен в много нисши среди на града, като наркотици и заплахи заради неуредени сметки. До кога ще продължава това госпожа Славова и спите ли спокойно ви питам аз???!!! Убедена съм, че си имате оправдание за циничността и беззаконието което извършвате! Кога ще станем нормална държава ?! До кога такива като съдия Деница Славова ще решават съдбата на хората...до кога ще зависим от корупцията, до кога децата ни ще страдат от това?!
Убедена съм, че ако се разрови тази съдийка ще се намерят безброй много такива случаи! А кой знае още какви подобни беззакония...жалко, че се мислим за цивилизовани и за европейци! Много жалко госпожа Деница Славова, много жалко...

Поддържате ли мнението че Деница Димитрова Славова е от съдиите които вземат подкуп
gridiron
Потребител

Re: Относно :Деница Димитрова Славова съдия в РСВ

Мнениеот kdkrastev1234 » 30 Юни 2018, 10:40

Не. Но поддържам мнението че си хейтър. Мразиш всичко и всички. Обикновено такива като теб искат само едно - връзка със съдията, за да му платят.
Щяла да вземе подкуп. Ми нали има и следваща инстанция. Все едно да договаряш мач до полувремето.
kdkrastev1234
Потребител

Мнениеот ivan_lawyer » 30 Юни 2018, 13:44

Няма причина да се обвинява съдия.
Има адвокатска грешка.
Забава в изпълнение указанията.
Изобщо адвокатска грешка е.
Какво да е направил съдията - ми нищо - каквото му подадеш, това прави.
ivan_lawyer
Активен потребител

Мнениеот alexandar25 » 30 Юни 2018, 20:01

Не знам, как в юридически форум, се допускат подобни теми?
Аватар
alexandar25
Потребител

Мнениеот gridiron » 01 Юли 2018, 17:08

alexandar25 написа:Не знам, как в юридически форум, се допускат подобни теми?

Не е нужно да знаете.Трябва да има и такива теми с които се показва и другата страна на монетата
gridiron
Потребител

Мнениеот bebov » 03 Авг 2018, 23:26

alexandar25 написа:Не знам, как в юридически форум, се допускат подобни теми?

Защо, не ти изнася истината ли? Точно такива теми трябва да има.
bebov
Младши потребител

Мнениеот ilian_todorov » 14 Авг 2018, 13:49

Ако имате данни за нарушение и корупция, пуснете сигнал във ВСС и в РП Варна. Може и по електронен път да е сигнала. Не трябва да е анонимен.
ilian_todorov
Потребител

Мнениеот ivan_lawyer » 14 Авг 2018, 14:09

Съдията е публична личност и не бива да се обижда.
Ако всички престанем да си вършим работата ще стане хаос.

А такива обиди демотивират.
ivan_lawyer
Активен потребител

Мнениеот gridiron » 20 Ное 2018, 17:50

За сведение
Взема на вoля рущвети и решенията и са извън пределния срoк,защoтo има -пoкрвител вьв всс Други съдии кoитo нямат хoра вьв всс ги наказват за бавене на дела и прoпуснати срoкoве

Хoрата прoтестират за пo-дбър живoт Защo няма пoд прoзoрците на кoрумпираните съдии прoтестиращи

Япoнските вoйници са казали ,че без oтмъщение няма справедливoст
gridiron
Потребител

Мнениеот lawchoice » 20 Ное 2018, 23:35

Докато искането/получаването на подкуп е неправомерно поведение, обявено от закона за престъпление, корумпиран може да бъде наричан единствено и само този, по отношение на който това е установено по надлежният ред - с влязла в сила осъдителна присъда.

Иначе, защо хората не протестират под прозорците на съдии, които смятат, че са корумпирани? Това е интересен въпрос. Може би отговорът му се корени и в разбирането, че самите те, като заинтересовани от изхода на даден съдебен спор, имат интерес от това да търсят по всевъзможни начини благоприятен за тях изход от породения съдебен спор. Спомни си твоето поведение - когато, тук - в този форум, търсеше хора, които да съдействат за правилното /според теб/ разрешение от ВКС на спорът ти, относно имотите във Варна.

Хубаво е да се интересувате от проблемите на Суверена, но не и да злоупотребявате с тях...
"Човек може да има ум, знания, да бъде дори и гениален, но да няма характер." Ж. Лакордер
lawchoice
Потребител

Назад към Общи дискусии