начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Кредити за пенсионери

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Кредити за пенсионери

Мнениеот desods » 09 Май 2018, 22:31

Здравейте хора, някой има ли представа къде ( в коя банка или друга небанкова институция) отпускат кредити на пенсионери. Леля ми иска да взима кредит и ме помоли да поразпитам тук и там как стоят нещата. Ще се радвам, ако някой ми помогне в търсенето.
desods
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Окт 2017, 15:39

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот mirel78 » 10 Май 2018, 21:38

Фирмите за бързи кредити отпускат на пенсионери и то при доста изгодни условия. Виж тази статия - https://cashcredit.bg/blog/polezno/kred ... nni-godini или по-скоро я покажи на леля си, мисля, че ще ѝ е полезна информацията.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот desods » 26 Май 2018, 23:21

Отпуснаха ѝ, оказа се, че става много лесно и без излишна бюрокращина. Благодарим ти. Дано докато станем ние пенсионери да се оправи малко положението и да не ни се налага да теглим кредити и да се чудим как да избутаме до следващата пенсия.
desods
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 08 Окт 2017, 15:39

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот mirel78 » 27 Май 2018, 16:50

Да, в банките почва едно мотане, много е изнервящо.
mirel78
Младши потребител
 
Мнения: 56
Регистриран на: 10 Апр 2016, 22:43

Re: Кредити за пенсионери

Мнениеот kdkrastev1234 » 28 Май 2018, 12:11

Банките отпускат по-трудно, защото ако си теглил 200 лв. искат да върнеш 250лв. А на бързите кредити ще върнеш 1200 лв.
advokat.k.krastev@gmail.com
https://justice-online.com/bg
kdkrastev1234
Потребител
 
Мнения: 631
Регистриран на: 27 Фев 2014, 08:22


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


cron