начало
Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста

От Инвалидна към Пенсия за осиг. стаж и възраст

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


От Инвалидна към Пенсия за осиг. стаж и възраст

Мнениеот oldboyme » 29 Ное 2017, 17:35

Пенсионирах се доживотно по болест-60% инвалидност месеци преди да навърша необх. възраст-193 лв.След навършване на възрастта 66 г пенсията така си и остана Т.е. нямаше ново преизчисление при все че бях открил незначителна грешка при изчислението от специалист на НОИ. Разубедиха ме да не подавам възражение понеже би могло да я намалят наместо увеличат и аз се съгласих да няма преизчисление /тогава нямаше яснота че от 01.11 мин. пенсия за осиг. стаж и възраст ще стане 200 лв/.Увеличението на 200 лв обаче не ме засегна което говори, че пенсията ми не се третира като такава за осиг стаж и възраст.Много моля да ми отг. имам ли право на преизчисление вече като Пенсия за осиг.стаж и възраст.Имам 34 г осиг. стаж. Сърдечни благодарности на отзовалите се
oldboyme
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Ное 2017, 16:47

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


cron