начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Водомер не изпраща данните

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Водомер не изпраща данните

Мнениеот wow40 » 19 Мар 2017, 16:28

Здравейте уважаеми форумци,

не знам дали това е правилния раздел за тази тема, но моля да ме извините. Имам следния проблем. Ремонтираха ми тоалетната и ми преместиха водомера. Той е с радио отчитане /дистанционно отчитане/. Не изпраща данните. Обаждах се два пъти във ВиК, но оттам ми казаха, че ще дойде инспектор на място да го види, но така и не дойде никой. Доста време мина. Може би 2-3 месеца и никой не идва. Какво трябва да направя, за да си свърши работата ВиК? Молба ли, жалба ли. Моля да ме посъветвате. Благодаря предварително.
wow40
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 20 Май 2009, 22:06

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


cron