начало
Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация Адвокатите ще се вписват в нов регистър, ако искат да продължат „по занятие“ да се занимават с фирмена регистрация

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот vassilnnikolov » 16 Окт 2015, 12:47

lonbakisem написа:Наскоро открих нов сайт, модни дрехи, но аз не се купуват, и кой знае дали това е легитимен сайт?

Здравейте,
не успях да разбера въпроса Ви, дали е възможно да го зададете отново?
vassilnnikolov
Младши потребител
 
Мнения: 12
Регистриран на: 08 Фев 2015, 16:22

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот btrend » 14 Юни 2016, 15:14

Честно казано, от където и да поръчвам дрехи съм имала някакви проблеми. Или не пращат това, което поръчвам, или размера не отговаря или се бавят или не знам си какво... Почти не ми се е случвало всичко да е както трябва!! Единствения сайт за дрехи,където всичко е било наред е този, само че е детски и само дъщеря ми намазва :)
btrend
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Мар 2016, 10:03

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот ivan_lawyer » 14 Юни 2016, 17:10

Аз си взех едни обувки наскоро от Англия и нямам оплаквания. Съдружника ми се оправя много добре с нещата и той ги поръча. Аз само ги видях, премерих и ги платих. Чрез Е-конт. Тези не ги знам - фашън, но в момента има много стока навсякъде, така - че все едно откъде ще се купи.
ivan_lawyer
Старши потребител
 
Мнения: 5212
Регистриран на: 25 Мар 2008, 17:46

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот kysmet4e » 01 Сеп 2016, 02:49

С навлизането на пазара на много онлайн магазини (говоря за българския пазар, но то си се отнася с пълна сила и в световен мащаб), хората трябва да са все по-внимателни от къде си поръчват дадената стока. Благодаря за споделянето на Вашия онлайн магазин, но това, което ми прави адски силно впечатление първо е, че този сайт (dear-fashion) дори не е на български език. Приятен ден :)
kysmet4e
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Юли 2016, 21:39

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот boykomitev » 16 Яну 2018, 22:50

Здравейте, дами,
Имам нужда от съдействие...искам да купя за рождения ден на моята прятелка някаква рокля или обувки, абе нещо, което ще и хареса. Не обичам да обикалям по МОЛ-овете, така че, моля да е нещо, което се поръчва он-лайн.
Благодаря !
boykomitev
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Яну 2018, 22:42

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот ivakaneva » 17 Яну 2018, 20:30

Здравей :) доста джентълменско! :lol: Честно казано те разбирам защото и аз много мразя да обикалям по моловете ... аз често си пазарувам от -------- имат хубави български обувки. Разгледай сайта и ако имаш затруднения в изборът мога да помогна :P
ivakaneva
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Яну 2018, 22:52

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот omar2002 » 07 Мар 2018, 07:18

Докато няма осъдително решение от Страсбург и по тоя въпрос тъй ши е.



holiday palace
omar2002
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 26 Окт 2017, 10:59

Re: Въпроси относно Dear-Fashion.com

Мнениеот marineta » 13 Мар 2018, 16:53

Големи проблеми ако нещо ,не ти стане и искаш да го върнеш.
marineta
Младши потребител
 
Мнения: 28
Регистриран на: 09 Окт 2017, 08:07


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron