начало
Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова Прокуратурата е осъдена да плати 20 000 лева на бившата съдийка Румяна Ченалова

предложение за лекс-среща

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Silent » 06 Фев 2004, 16:31

Йеее, тъкмо мислех да се промъкна и аз на срещата и край, вече не смея . Какви са наистина тези чудни съдийски прояви, дето срамят колегията. Да вземе колегата Панев да сканира въпросното решение и да ни го пусне тук в LEX . Тъкмо ще ни убеди, че не си съчинява и наистина има основание да се оплаква , а не че по дефиниция не мрази съдии . ; )
Silent
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот viliana.pavlova » 06 Фев 2004, 18:31

Za kolega:
Ami, chetete, kolega i shte razberete vsichko:)
Primavera, 21.02, 19.00chasa!:)

Za bgjurist:
Veche sam vi prebroila, pak si piite kolkoto si shtete, vajnoto e na edin stol da sedite, deto se kazva:)))
viliana.pavlova
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 04 Сеп 2003, 10:45

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот bgjurist » 06 Фев 2004, 19:26

Кащяло на един стол да седиме? Ами като се напия, трябва да има 5 (пет) стола, за да може човек да си направи легло...
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Лара » 06 Фев 2004, 19:38

ПОРТЕСТИРАМ!!!
КОЙ пусна фотоматериалите и КОЙ ги разпространи на всеогледание?!?!
Галъп,my friend, ела с готова присъда на другата среща, моля те!!!
Карфичке - бодливке, не успя ли да го вразумиш?
Който иска ДА ГЛЕДА, да дойде в Примавера! Пък може да се престраши, и да вземе и ДА УЧАСТВА!
Другото си е чист ексхиби.....тра-ла-ла!!
Щях да пропусна, аз съм там 100 %. Имам предвид , на 21-ви, де!!
До скоро!
Лара
 

Re: кодово име - смъртоносната карфица

Мнениеот karfi4ka » 06 Фев 2004, 22:52

Лара, любов моя, недей така да плашиш Галъпа.
Като изключим лекинките отклонения, чиято етиология откриваме
в гражданския процес, галъп иначе си е с бистър ум и ненапълно разстроени органични и мозъчни функции :-) Аз не, че му се слагам в защита,
ма си го познавам момчето - с разпространението на снимките той връзка няма.
Мен ме съмнява, че някой друг дължи извинение!
Ще му пращаме май наказатeлен отряд :-)
karfi4ka
Младши потребител
 
Мнения: 61
Регистриран на: 26 Дек 2002, 02:22

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот wiwka » 06 Фев 2004, 23:17

Ne e 4estno.I az iskam da se prisyedinq kym tazi diva podivqla za emocii grupi4ka. kakvo da se pravi, sydba. Nie ot provinciqta vinagi sme aut. Blagorodno Vi zavizdam za 6turite kuponi.Pri nas e SKUKA.Dela, dela i pak dela.
wiwka
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот milanov » 07 Фев 2004, 00:00

Mdaaaaa karfi4kata e absoliutno prava. Gallup ne e vinoven. Az pusnah adresa sys snimkite :((((( za koeto mnogo syjaliavam. Na Gallup triabva samo da sme mu blagodani- napravi snimkite, ka4i gi v neta i gi IZTRI, v momenta v koito stanaha ob6testveno dostoianie. Ne mnogo hora, sa uspeli da gi vidiat, kato izkliu4im tezi, koito biahme na LEX- sre6ta :))) Taka 4e o6te vednyj syjaliavam, ne znaeh za ugovorkata. DA JIVEE GALLUP !!!!!!!
milanov
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Мар 2002, 23:06

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Гери » 07 Фев 2004, 00:40

Да не пропуснете и мен с половинката :) току що ме отнесе на карти...
"като куцо пиле домат" ближа си раните... мъ кък съму мръзя дъ губа на сънтъсе! :)))) съскам аз гневсно!
Гери
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Angelova » 07 Фев 2004, 09:55

Включете и мен за срещата на 21.02. Поздравления за инициатора.
Angelova
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Mb}|{bT » 08 Фев 2004, 00:09

Silent - нищо лично против съдиите, обичам ги даже...иначе едва ли щях да им вися на главата да ми дават да пиша решения...а това, за което говоря е определение в което има поне две абсурдни твърдения: 1. Най-новата съдебна практика разделя имуществото на ЕТ от това на физическото лице и 2.ноторно известен е фактът, че търговците нямат деца...определението е постановено в о.с.з. и тъй като трябваше да пътувам същия ден към Сф не можах да си направя препис, но ако все пак има с.з. на 20-ти, ще снимам протокола, както и едно друго решение и с удоволствие ще го пратя на всеки, който пожелае...
Mb}|{bT
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот bgjurist » 09 Фев 2004, 10:37

Абе, колега/колежке, доста сме от провинцията, но пак си се събираме да изпълняваме състава на купона.
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот bgjurist » 09 Фев 2004, 10:43

Ицо, прати ми втория шедьовър - вероятно има поправки в ТЗ, че за да придобиеш качеството на търговец , е необходимо да си стерилен. Виж, за първия има някакъв смисъл да се разделя имуществото на ЕТ с това на физическото лице; но въпросът е - че при хипотетично принудително изпълнение най-напред то се насочва върху имуществото на ЕТ и чак след това - върху личното му (за десерт - може и върху вещи в СИО - тук мога да бъда многу подробен - такъв беше един от казусите за с.и. през април 2003 г.)
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот lady in red » 09 Фев 2004, 10:50

Хора, пишете за мен два стола, пък ще се старая да не падна на земята :-)))
Добре, че ще си водя дружка, че да ме прибере после...
lady in red
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот bgjurist » 09 Фев 2004, 14:12

Колежке, ако закъсаш, аз мога да ти преотстъпя един от моите 5 (пет) стола...
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот viliana.pavlova » 09 Фев 2004, 16:47

Skapi Lexovci:)
Zasega sme 21 dushi.......Molia Vi, ako veche ste zaiavili prisastvie, ne go pravete pak, che da ne obarkam broeneto:)))
viliana.pavlova
Младши потребител
 
Мнения: 24
Регистриран на: 04 Сеп 2003, 10:45

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Deyan_M » 09 Фев 2004, 18:10

Ами пиши тогава 22-ма.
Deyan_M
 

Re: АПК

Мнениеот as » 11 Фев 2004, 17:16

Snaesh li kade moje da se prochete ?Osven ako ne badesh taka dobar da go kachish njakade tyk/Blagodara predvaritelno!
as
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот Vili1 » 11 Фев 2004, 18:04

Kajete koga i kak 6te e sre6tta.Moje da doida i az:)
Vili1
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот remo » 11 Фев 2004, 18:42

За viliana.pavlova : - изпиши ник-овете на всички,които си предвидила, за да се видим и да няма после хъкъта-мъкъта!

За wiwka - уважаема vanuta, за тези срещи аз пътувам 200км., а някои значително по-сериозни колеги от мен - по 500км. Както казвате, който е петимен за емоции, не се съобразява особено с разстоянията.;-))))

За Лара - Галъп може и да е избърсал снимките от нета, обаче късно!!! Някой вече разполагаме с изключително качествени копия, за огромно наше удоволствие! Като не мога да ви виждам често на живо, поне да си ви гледам на талавизоро!;-))))
remo
 

Re: предложение за лекс-среща

Мнениеот hebigatsu » 11 Фев 2004, 20:04

Среща тренировка за 21.02.2004 г. да се проведе на в Петък 13.02.2004 г. от19.00ч. примерно в "Дивака" за по -екзотично.
Не знам дали е пълнолуние, но числото ми харесва.
Някой да е ЗА?!?!???
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

ПредишнаСледваща

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


cron