начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

топлофикация

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


топлофикация

Мнениеот Todorov, Todor » 16 Яну 2004, 15:46

Уважаеми колеги, след влизане в сила на новия Закон за енергетика, бихте ли ми изяснили имам ли правни основания да откажа заплащане на такса мощност и част от общата енергия за отопление общите части на сградата, при условие че съм престанал да ползвам услугите на Топлофикация преди влизане в сила на новия закон. Тълкуванието на ТЕЦ е, че следва да плащам, независимо, че вече не съм техен абонат!? Предварително благодаря за становищата Ви!
Todorov, Todor
 

Re: топлофикация

Мнениеот bgjurist » 18 Яну 2004, 11:20

Не, не сте длъжен да плащате. Какво казват от Топлофикация е без значение. Ако са толкова убедени в правотата си, нека се обърнат към съда.
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта


cron