начало
Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста Бившата шефка на митниците остана окончателно в ареста

ще гласувате ли на местните избори

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот ka » 13 Окт 2003, 09:50

ще гласувателите на местните избори,
защо,
за кого
ka
Младши потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: 24 Сеп 2003, 11:11

Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот МСМ » 13 Окт 2003, 10:10

Няма да гласувам. И без това нямам лична карта (откраднаха я). И да имах, пак нямаше да гласувам. Брат ми също няма - така пишеше във вестника - да гласува, щото е войник преди клетва. Така че пишете с два гласа по-малко. ;-)
МСМ
 

Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот georgieva » 13 Окт 2003, 10:55

Az njama da glasuvam,purvo,zashtoto ziveja v drug grad,razli4en ot postojannia mi adres,i ako si smenja regisraciata shte e poradi druga pri4ina,a ne zaradi izborite.Vtoro,tam,kudeto ziveja nito edin ot kandidatite za kmet ne mi simpatizira.
georgieva
Младши потребител
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Сеп 2003, 11:15

Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот SP » 13 Окт 2003, 10:59

Пишете още два гласа по-малко. Няма да гласувам нито аз нито приятелят ми.
Не са ми симпатчини и с нищо не ме впечатляват. Нито пък имам намерение да гласувам за някого за да си оправи живота - неговия и на поколенията след него....знаете какво имам предвид.
SP
 

Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот :-) » 13 Окт 2003, 11:14

Да
Защото така го реших
Няма да кажа-гласуването е тайно(чл.10 от Конституцията)
:-)
 

Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот ka » 13 Окт 2003, 17:42

не съвсем точно съм формулирала въпросите: защо - бихте гласували и защо не?
конкретни имена не ме вълнуват, по скоро имах предвид какви качества трябва да има някой за да гласувате за него или какви не трябва да има
ka
Младши потребител
 
Мнения: 34
Регистриран на: 24 Сеп 2003, 11:11

Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот МСМ » 13 Окт 2003, 18:10

Ами аз почти никога не знам за кого да гласувам и не гласувам. Само две изключения съм направила от 1994 г. досега - на парламентарни избори.
Иначе изискванията се знаят и се свеждат до горе-долу две: честен и кадърен. За да разбереш дали някой е кадърен, трябва поне малко да разбираш от дейността му. И да си имал достатъчно информация какви ги върши. За да разбереш дали е честен, също трябва да го познаваш. Или пък да имаш - и за двете неща - мнения от хора, които могат да преценят и на чието мнение вярваш.
Ох, че сложно го казах! ;-)
МСМ
 


Re: ще гласувате ли на местните избори

Мнениеот SP » 14 Окт 2003, 10:40

Йоло Денев - Българска революционна младежка комунистическа партия..:))))
Шегувам се!!!!!!!!!
SP
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта


cron