начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот Слави Котаров » 17 Сеп 2003, 08:30

Колеги по перо в този сайт, като гледам нашите приятели от София искрено се радвам, макар и отдалеч, че една тяхна инициатива - месечни срещи на членовете на сайта, вече е тръгнала. Тъй като аз съм от Стара Загора, и ми е малко далеч да ходя до София, предлагам всички колеги, които са от Южна България например, да се опитаме да направим подобни срещи било в Пловдив, било в Бургас, защо не и в Стара Загора като географски център на района :-) Ако предложението ви се стори разумно, дайте да действаме :-)
Слави Котаров
 

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот Слави Котаров » 18 Сеп 2003, 16:20

Ей, хора... наистина ли няма никой колега извън София да приложим инициативата на колегите?
Слави Котаров
 

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот МСМ » 18 Сеп 2003, 16:32

Има, бе! :-)
МСМ
 

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот bgjurist » 18 Сеп 2003, 16:57

I az sam rodom ot Kazanlak, no rabotata mi e v Sofia. A ina4e na sre6tite stava golyam kupon /vij po-podrobno pravnata kvalifikaciya na kupona/. Zado4no - nazdrave!!! >-I
bgjurist
Потребител
 
Мнения: 966
Регистриран на: 11 Сеп 2002, 14:11

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот radi » 23 Сеп 2003, 13:19

Съгласен !
Би ли предложил място и дата?
radi
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Апр 2003, 15:42

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот remo07 » 24 Сеп 2003, 23:22

Уважаеми колега Котаров,

Вашата идея за lex - срещи извън София бяха подели колеги от Пловдив още миналата година, но така и не се осъществи.
През пролетта имаше предприети стъпки за организиране на среща във Варна, но и тя доколкото знам не се осъществи.
За Ваша информация, аз също не съм в София, но това не ми пречи да посещавам срещите /макар и не всички/ с удоволствие.
Ако успеете да организирате среща, бих направил всичко възможно за да дойда и при Вас. Успех! ;-))))
remo07
 

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот gogo-1 » 13 Окт 2003, 14:35

Колеги аз смятам, че центъра на провинцията е гр.Пазарджик. Така че редно е тази среща да я направим точно там. Ще се присъедините ли за дата около 18 октомври?
gogo-1
 

Re: МЕСЕЧНИ СРЕЩИ ИЗВЪН СОФИЯ

Мнениеот МСМ » 13 Окт 2003, 15:04

Абе, знаех, че Пловдив е квартал на Пазарджик, ама не знаех, че Пазарджик бил център на провинция.
Иначе нямам против. :-)
МСМ
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


cron