начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

neizpalnenie na zastrahowatelen dogowor

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


neizpalnenie na zastrahowatelen dogowor

Мнениеот Nasco » 16 Юни 2003, 16:42

neznam dali e neizpalnenie na zastrahowatelen dogowor ili zabaweno izpalnenie ne sam iurist, no imam nijda ot savet kakwo moga da naprawia w slu4aia :
naprawih si palno kaksko na awtomobila w kompania koiato za sega ne iskam da nazowawam, w obshtite uslowia na kompaniata imashe klauza 4e pri ewentualna shteta ia oprawiat w tehen doweren serwiz i raplashteneto stawa mejdu tiah ili po fakturna stoinost ako niama serwiz koito da otsrani problema i osrebriawaneto na sumata e do 10 dni sled predstawiane na wsi4ki neobhodimi dokumenti. Az sam im predostawil wsi4ko koeto poiskaha na 26.05.2003 no we4e e 16.06.2003 i wse oshte me moga da si wzema parite, motaiat me po kakaw li ne pedtekst, 4e imali mnogo pari za plashtane, 4e go niamalo shefa da razpishe dokumentite i t.n., dori neoficialno mi zaiawiha da ne se nadiawam da si polu4a parite tozi mesec. Kakwo moga da napraia i moga li da iskam prekratiawane na zastrahowkata pri tiah i izplashtane na obezshtitenie poradi nespazwane na klauzite na dogowora ot tiahna strana.
Blagodaria wi predwaritelno za wnimanieto
Nasco
 

Re: neizpalnenie na zastrahowatelen dogowor

Мнениеот v.g. » 16 Юни 2003, 22:22

Ne moga da kaja tochno, zashtoto obshtite uslovija varirat v njakakvi granizzi. Nai-prosto e da im se obadite otnovo i da gi osvedomite, che ste reshil da se jalvate na Agenzijata za Zastrahovatelen Nadzor. Pone mojat opit sochi, che takava "zaplaha" vurshi rabota poveche ot vsichko drugo. Probvaite, posle shte vidim.
v.g.
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


cron