начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот Dydo » 30 Авг 2002, 17:17

Аааа, не мога да си позволя да изпускам повече срещи:-( То хубаво е човек да е отпуска, но пък вижте как се разминаваме заради това. От 02.09.02 г. вече съм на работа и се надявам да присъствам на следващата среща:-)
Разгледах снимките от 4-тата такава-хубаво сте си прекарали.
Dydo
 

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот vita » 30 Авг 2002, 18:09

Все още чакам предложения къде да се срещаме!

Искам да ви виждам в някакво уютно заведение на центъра на София с богат асортимент от (без)алкохол и няколко вида пържени картофки :Р Необходимо условие е да могат да се правят резервации.

Давайте идеи!
vita
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 26 Юли 2002, 15:29

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот defy » 02 Сеп 2002, 09:38

VIta защо чакаш предложения за това, къде да се провеждат срещите. Та в Дивака не прекарахте ли добре..............аз мисля, там може да се правят резервации! Апропо тези ,които сте били там най-добре го знаете.
defy
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 30 Авг 2002, 17:33

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот Begemot » 02 Сеп 2002, 10:01

Малко пояснение свързано с "Дивак" № 3:
- заведението НЕ предлага резервации;
- чакането да се заеме подходяща маса ( т.е. такава, която да побере повече от двама човека) понякога отнема повече от час!!!
Тези две малки пояснения правят въпросния "Дивак най-малкото неудобен, което и доведе до желанието за промяна на мястото на срещата. Самият аз разполагам с много малка база данни заведения и затова ви моля:
ДАВАЙТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ !!!
P.S.
Може би ще е уместно да отделим дискусията, за да улесним разглеждането й.
Begemot
 

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот comehereaura » 03 Сеп 2002, 13:50

zashto ne opitate v O!Shipka? dosta e goljamo i pravjat rezervazii. El Korazon sashto i dori e po-dobro..
comehereaura
 

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот vita » 03 Сеп 2002, 14:08

Мерси за предложението :))
vita
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 26 Юли 2002, 15:29

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот defy » 03 Сеп 2002, 17:24

Ами то Ел Корасон е добро, но до колкото съм ходил там съм останал с впечатлението, че е само нощно заведение и именно само тогава е пълно. Ако решаваме обаче да купонясваме здраво, то няма проблеми:-)................ако пък ли не, О Шипка е тамън на място!
defy
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 30 Авг 2002, 17:33

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот alfa » 04 Сеп 2002, 23:38

Ako в Ел Корасон готвят приемливо /доколкото знам не е скъпо/ аз нямам нищо против, ако се застоим да можем да разнообразим програмата. :)))))))))
Какво нищо против,направо съм ЗА, особено ако се сещат да пускат Латино по-често.
Правят резервации и ако е главно нощно заведение никога няма да има проблем с местата ако се уговараме както досега.
Хайде да ги пробваме и двете и да гласуваме.
Някой да похвали О!Шипка, защото там не съм ходила :)))))))) После ще им искаме по бира за рекламата :))))))))))
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот defy » 05 Сеп 2002, 09:19

Да наистина трябва да се реши, но в крайна сметка за коя "О Шипка" става дума. Доколкото знам, освен тази на ул. "Шипка" имало и ново заведение "О Шипка", намиращо се някъде около бул. "Дондуков" и ул. "Раковска".
defy
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 30 Авг 2002, 17:33

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот Begemot » 07 Сеп 2002, 11:41

O'Шипките наистина са две - на ул. "Шипка" и на ул. "Будапеща". Трябва да се види, коя е по-подходяща. Тази на ул. "Шипка" прави впечатление на претъпкано и шумно заведение.
Но имам още една идея - клуб "Антре" - ъгъла на улиците "Врабча" и "Париж". Готвят доста добре, заведението е предимно късновечерно и в по-ранните часове не е особено посещавано. И доколкото знам правят резервации. Ако някой има повече впечатления да сподели :)
Ваш кот Бегемот
Begemot
 

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот defy » 11 Сеп 2002, 14:07

Няма ли да има друга среща бре? Нещо много се покрихте всички:-)
defy
Младши потребител
 
Мнения: 52
Регистриран на: 30 Авг 2002, 17:33

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот blabla » 11 Сеп 2002, 17:35

Predlagam novata srechta da bade v Botusha do NDK e blizo
blabla
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Май 2005, 19:12

Re: НОВА СРЕЩА ЗА LEX МАНИАЦИ?

Мнениеот znajko » 23 Сеп 2002, 15:44

Предлагам да се срещнем на 30.09- понеделник
znajko
 

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


cron