начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Molja vi otgovorete mi

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Molja vi otgovorete mi

Мнениеот Gugushev » 19 Юни 2002, 15:34

Mnogo vi molja, kajete mi kakvo mislite za mojata stranica: http://lex.bg/members/Gugushev/ Vajno e za men!
Gugushev
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Ное 2001, 03:29

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот Gugushev » 19 Юни 2002, 15:37

Mnogo vi molja, kajete mi kakvo mislite za mojata stranica.
http://lex.bg/members/Gugushev/
Vajno e za men!
<i>Съобщението е редактирано то Модератора на 19 06 2002 16:12:17</i>
Gugushev
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Ное 2001, 03:29

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот hebigatsu » 19 Юни 2002, 17:45

Разбирай го както искаш, но определно ми се струва,че малко скромност няма да ти навреди. Видях, че имаш множество постижения, награди и т.н., но парадирането с тях само, ще ти навреди. Казвам го от личен опит. Иначе ти пожелавам успех. P.S.: (Оправи си граматическите грешки на страницата. Явно много си бързал като си я писал.)
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот baj Spiro » 20 Юни 2002, 15:10

napravo ne moga da povqrvam 4e si syu4enik na edin moi priqtel. kakto i da e. pozelavam ti uspex.
baj Spiro
 

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот veso » 20 Юни 2002, 18:16

И информацията на английски се нуждае от граматически корекции, но все пак това е webpage на студент, така че поздравления - трябва да се тръгне отнякъде, за да се стигне далеч:-)) А hebigatsu e абсолютно прав за нотките на свръхизтъкване на собствените постижения. Приятелю Гогушев, само ще ти завидят (в България сме, ей, човече божи) и ще те спъват по-нататък. Трупай си знанията, гордей се с тях, но не ги изтъквай, а си прави кинтите без много шум, признанието го чакай по-късно, сигурно си чувал кога оценяват гениите, нали:-))
veso
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Апр 2002, 02:58

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот Jack_Daniel`s » 20 Юни 2002, 23:58

Чудесна страница. На времето като си търсех работа използвах подобни приоми, но не ми свършиха работа - хората искат прекалено много срещу парите си. Иначе като начин да излезеш начело на листата за посещавани страници е супер. Успех КАНДИДАТ колега!
Jack_Daniel`s
 

RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот znajko » 21 Юни 2002, 01:23

Първо- вратовръзката ти е демоде от около 5 години.. Второ- чудно ми е от толкова много конкурси, стипендии, че и работа остава ли ти време за учене?
znajko
 

RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот remo » 21 Юни 2002, 05:04

Уважаеми г-н Гугушев, Страницата Ви е интересна и съдържа любопитни неща. За съжаление не ми стана много ясно - освен за гъделичкане на собственото честолюбие, страницата ще бъде ли използувана за нещо друго? Постиженията Ви са впечатляващи, и определено във Вас има сериозен потенциал - Вашето бъдещо участие в интегрирането на българското в Европейското право просто се набива в очи! Сигурен съм, че ще си оправите граматическите грешки, а многократното повтаряне на "АЗ" в различни форми - сигурно е режисьорско решение! Все пак една страница не може да стане перфектна от първия път. Цветовото решение - десертните хавански пури комбинирани с цвета на старо вино, също изпълват с уважение и респект. Лично на мен външният вид на страницата ми навява асоциации с английски клуб с поне 150-годишна традиция! Съдържанието обаче е като на юпи, и малко не ми се връзва. С две думи - ако, целта ти по създаването на страницата е заключена в последните изречения на преамбюла - социални контакти и нови възможности за реализация - ела на една от сбирките в "Дивака" и няма нужда да пръскаш пари по създаването на страница, за да бъдеш оценен като млада надежда!
remo
 

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот OX » 21 Юни 2002, 10:07

Здравей млада надежда, По принцип съм толерантна и не обичам да казвам или върша неща, с които мога да обидя някого. Но за теб е важно да чуеш истината. 1.Страницата ти страда от липса на елементарен стил, като се пропусне цветовото решение, абсолютно същите от дизайнерска гледна точка имат много колеги. 2.Браво за постиженията ти, но когато попаднеш в реалният живот, извън вратите на парламента, ще се сблъскаш с друга действителност. Дано самочуствието ти да не пострада. 3. Следващият път опиши на колко обикновени добри хора,си помогнал да възтържествува справедливостта срещу нескопосаните решения на държавнат администрация,срещу протежета на хора с имунитет. Успех в интегрирането ни в Европейското право. Окс
OX
 

RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот CTORH » 21 Юни 2002, 14:01

am...... pi4, ti za kakwo to4no u4e6e? iurist ili min-predsedatel? 6toto OPREDELENO za wtoroto si gotow ! good luck i t.n. spiro... ne sme sAu4enici du6a... dokato az sum piiwal i t.n. toy e u4el... po4wai da u4i6 i ti :)
CTORH
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 13 Дек 2001, 01:33

RE: RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот baj Spiro » 21 Юни 2002, 20:58

ne be! Toi na sykvartiranta mi e syu4enik.ina4 si u4a, ama nesto ne proumqvam kak deteto se e savzelo ot shoka sled OTP za da zapo4ne da pravi tova koeto kazva prez 99. sled tova ne sa mi i qsni i nestata koito e pravil na drugi mesta. ne poznavam dobre programata na universiteta za 1 i 2 kurs, oba4e mestorabotite ne mi se vrazvat s usvoeniq u4eben material. abe, ti znaesh li az zasto ne sym ti4al za zdrave? stoto mi se razlival alkohola ot 4ashata!!!! predstavqsh li si? basi prostotiite deto govorqt horata za men! Az koga sym izpolzval 4asha be ejjjjjjjjj!Avankoolum!
baj Spiro
 

RE: RE: RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот baj Spiro » 21 Юни 2002, 21:04

a otgore na vsi4ko ti imashe samo syu4eni4ki i s nito edna ne me zapozna! GAD KAPITALISTI4ESKA! Neka, stiskaj si gi. Trudovo RulzZZZ. ej da se pohvalq, i az ve4e se razpisah s edna 6! OTli4Nika na mAma i tate sam. po4vak konstruirane na webpage sas stasna sila. Drazte se!
baj Spiro
 

RE: RE: RE: RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот CTORH » 21 Юни 2002, 21:56

mdammmm ... CTORH vs. SU 2:0 !!! basi i kopeleto weliko se okazah :)) a ti si zubar :} + twa nikoga ne si ti4al... pone nikoi ne te e wijdal... az pone ma4kah *.pwl, a ti? *.vodka :))
CTORH
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 13 Дек 2001, 01:33

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот Mb}|{bT » 23 Юни 2002, 17:52

Оооох. Честно казано се чудя какво да напиша. Хем ми се иска да ти кажа нещо, но в същото време осъзнавам, че всичко по твоя въпрос е казано. И въпреки всичко - ето казвам ти: "Приземяване, приземяване". Просто е време да стъпиш здраво на земята и да се огледаш за какво точно става въпрос. Приеми го като приятелски съвет, въпреки че топлите ми приятелски чувства изчезнаха някъде към края на 99та година, но на този въпрос не му е тук мястото. Чао и...ами, успешна сесия.
Mb}|{bT
 

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот hebigatsu » 24 Юни 2002, 09:49

Alo Webmastera!!!!! Shto ne vzemesh da porazchistish tazi nishka, neshto mnogo necenzurna vze da stava!!!?????
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот webmaster » 24 Юни 2002, 11:00

Веднага ще се вдигне вой, че налагам цензура. То аз най-добре цялата нишка да разчистя, или да забраня достъп до форума на един-двама младежи с особено "цветист" изказ и несподелено от останалите чувство за хумор. Ще изчакам още малко Гугушев да вземе отношение към коментарите и трия. Започна да става прекалено лично.
webmaster
 

RE: Molja vi otgovorete mi

Мнениеот milen » 02 Юли 2002, 11:53

направо се чудя как си минал кандидатстудентския изпит по български език.
иначе УСПЕХ!
milen
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 01 Окт 2001, 18:32


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


cron