начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

Трета регулярна сбирка на "Дивака-lex.bg клуб"

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Трета регулярна сбирка на "Дивака-lex.bg клуб"

Мнениеот hebigatsu » 09 Май 2002, 17:06

Напомням, че поредната среща-разпивка е насрочена за 13.05.2002 г. от 18,00 ч.кръчма "Дивака", находяща се на улица "Гладстон",гр. София. "Гластон" е уличката, която тръгва от "Славейков" - зад фонтана, до "Макдоналдс" и свързва "Славейков" с "Витошка". Надявам се този път да не съм отново първи.
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: Трета регулярна сбирка на

Мнениеот remo » 09 Май 2002, 21:54

Здравей колега hebigatsu, не съм забравил светлата дата, още повече, че се надявам да бъде по-посетена от последният път / когато колеги набедиха колеги в безотговорност и пр., пък те не бяха съгласни и т.н./. Ето възможност за уточняване на отношенията и изплащане на глобите! ;-)))) А ти пак ли ще се правиш на "Панталей пътника"? До скоро!
remo
 

RE: RE: Трета регулярна сбирка на

Мнениеот znajko » 09 Май 2002, 23:04

Идвам. Ремо, този път ще делим лукчетата, стига егоизъм:)))
znajko
 

RE: RE: RE: Трета регулярна сбирка на

Мнениеот advocat 76 » 10 Май 2002, 08:43

И аз ще дойда за лукчетата, каквото и да означава това :-)
advocat 76
 

RE: RE: RE: RE: Трета регулярна сбирка на

Мнениеот alfa » 12 Май 2002, 10:40

Този път сериоооооооозно обещавам, че ще дойда. И за компенсанция - по една бира/чаша вино за всеки, дошъл преди мен :-)
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45

RE: RE: RE: RE: RE: Трета регулярна сбирка на

Мнениеот hebigatsu » 12 Май 2002, 20:37

Значи питието ми е уредено, да си помисля за мезето!!! Ще се видим там.
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron