начало
Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му Производство за конфликт на интереси срещу прокурор – прекратил преписка срещу АЕЦ, където работи съпругата му

За посетителите на " ДИВАКА"

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


За посетителите на " ДИВАКА"

Мнениеот remo » 09 Апр 2002, 00:20

Уважаеми колеги, знам,че срещата е преминала супер и повярвайте, горчиво съжалявам, за това,че се наложи да я пропусна! Предлагам да споделите впечатления и дадете становище по предложението, да бъдат уточнени място,ден, час и интервал от време, с оглед тази срещи да станат редовни. Виждам, че интереса е голям, а и не се съмнявам, че сте помислили за втори купон!
remo
 

RE: За посетителите на

Мнениеот Fenix » 09 Апр 2002, 09:20

Прав сте колега, вечерта беше страхотна и тук е поводът да благодаря на колегите които бяха там и допринесоха за доброто настроение на всички. Засега следващата планирана среща е пак на същото място и време, а датата 23 април, като тенденцията е това да стане една традиционна Lex сбирка:)))
Fenix
 

RE: За посетителите на

Мнениеот alfa » 09 Апр 2002, 10:16

Здравей, Ремо
радвам се че питаш...
честно казано имах малки резерви като тръгвах, защото единствената друга такава среща на която съм ходила беше пълна скръб- едни радиоактивни теенагери, забравили как изглежда слънцето от стоене пред компютъра...
В случая бях наистина очарована от компанията- малко са по- приятните неща от среща с интелигентни и пълноценни хора с които имаш об6ти интереси.
искам да благодаря на Фених, че взе нещата в свои ръце и предложи тази среща, мисля че и другите от компанията ще споделят моето мнение :)))))
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45

RE: RE: За посетителите на

Мнениеот znajko » 09 Апр 2002, 14:32

Remo, наистина има за какво да съжаляваш. За първи път виждам толкова юристи на едно място, които вместо да се хапят един друг си прекарват весело и приятно. Длъжни сме на колежката Fenix- ако не ни беше спретнала организацията, кой знае още колко време щяхме да си въздишаме за бира из форума. Но да знаеш, следващия път с извинения няма да се измъкнеш! PS: само "Сблъсък"-а не се получи. Nick беше там, но всички присъстващи бяха толкова добронамерени и толерантни, че ни беше неудобно да почнем да се "блъскаме" :))))
znajko
 

RE: RE: За посетителите на

Мнениеот advocat 76 » 09 Апр 2002, 15:00

Удоволствието от срещата беше наистина взаимно. До 23-ти - пък дотогава все ще се "видим" :-)
advocat 76
 

RE: За посетителите на

Мнениеот veso » 09 Апр 2002, 17:40

И аз като колегата пропуснах да уважа събитието, обаче се надявам, че ше има и други явки:-))) А кво ше кажете и за срещи в провинцията...
veso
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Апр 2002, 02:58

RE: RE: RE: За посетителите на

Мнениеот remo » 10 Апр 2002, 21:14

Знаех си,знае-е-е-е-х! Mea maxima culpa!!! Отсега си мисля за формата на поднасяне на извиненията! На Fenix - за организацията - специални поздравления. Ще направя всичко възможно за 23.04.02г., защото имам чувството, че ако и тогава не дойда, ще трябва да се махам от форума!!!:-))))
remo
 

RE: RE: За посетителите на

Мнениеот hebigatsu » 11 Апр 2002, 06:59

Ако си ми на път, нямаш никакви грижи. Тъй като пътувам много, драсни ми един mail и ще мина да се видим.
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: RE: RE: За посетителите на

Мнениеот Кларк Кент » 12 Апр 2002, 19:33

Да му се не види! Човек да е зает малко повече, отколкото трябва и вече е изпуснал купона. Надявам се да не изпусна следващия, инициативата е отлична!
Кларк Кент
 


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


cron