начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Защо никой не ползва чата lex?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот Готин » 06 Апр 2002, 18:45

Защо никой не ползва чата lex?
Готин
 

RE:

Мнениеот veso » 07 Апр 2002, 13:00

Da be, zashto nikoi ne se viasva v toia chat???
veso
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Апр 2002, 02:58

RE: RE:

Мнениеот chatter » 07 Апр 2002, 13:08

V momenta, kogato publikuwahte washiq otgowor, a i predi towa, az bqh wyw wyprosniq 'chat', a tam nqmashe nikoi drug oswen men. Kak togawa znaete, che nikoi ne se wqswa, kogato wie sami ne wlizate?
chatter
 

RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот hebigatsu » 07 Апр 2002, 14:50

zashtoto niamame utvurdena praktika i chasove v koito da vlizame. az vseki vizam pochti vseki den mejdu 16,00 i 16,30 chasa, koito iska da vliza i da si chatm
hebigatsu
Активен потребител
 
Мнения: 1008
Регистриран на: 19 Окт 2001, 19:42

RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот veso » 08 Апр 2002, 17:42

Ami triabva da se razberem i nie kato kolegite, deto se organiziraha za kruchmata. Neka da se zasechem on- sled 5PM koito den iskate. Chatter, ne se zasiagai:-))) Verno e,che se izkazah vuz osnova na predishni nabliudenia.
veso
Младши потребител
 
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Апр 2002, 02:58

RE: RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот Silent » 11 Апр 2002, 15:56

Eй сега ще се набутам в чата, да видя да ли си там :)
Silent
 

RE: RE: RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот znajko » 11 Апр 2002, 22:28

"дали" е една дума :)))
znajko
 

RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот APOLN » 10 Май 2002, 23:02

i az tova se se pitam bi bilo mnogo qko
APOLN
 

RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот Neznajko » 11 Май 2002, 09:32

Не стига това, че в петък в 17:35 се разминах с някого в чата (не помня точно кой), ами на всичкото отгоре Opera-та просто отказва да го отвори. Явно има някакви проблеми в самия Lex chat.
Neznajko
 

RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот alfa » 11 Май 2002, 12:31

За ползването, вече се ползва от време на време, особено петък вечер е голям купон. Иначе ние юристите сме заети хора- много работа, много ангажименти и е много малкото ни свободно време да е по едно и също време. Затова е трудно да се засечем и понякога се разминаваме за секунди според мен. имам някои идеи,за чата, които искам да поставя на обсъждане: 1. Ако на страницата на форума, на главната страница или другаде има индикатор дали има някой в чата и кой, когато някой влезе, всички ще го видят и бърборилнята е готова. 2.Ако има едно каре или график, където всеки да може да обяви кога смята да бъде в чата и кого кани да си побъбрят, ще е много по-лесно да си уреждаме срещи в чата. Това и във форума е възможно, но неговото предназначение е малко по-друго :) 3.Може да се насрочва обсъждане на проблем от форума в реално време, когато въпросът е спешен или темата е интересна и всеки, който се интересува- вход свободен :)) 4. Може и да се направи възможно да се резервира чата от някого, който да си покани само определени юзери, ако иска да си гугукат някакви тайни работи, а са твърде заети или не са в един и същи град. Изобщо идеи много но нали са си мои- всичките ми харесват, според вас кои са добри и има смисъл да се направят в LEX?
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45

RE: RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот remo » 11 Май 2002, 18:10

Уважаема alfa, Разбира се, че идеите Ви са прекрасни и определено заслужават вниманието на webmaster, и съм сигурен, че ще бъдат взети под внимание. Права сте и за ангажиментите ни. Моят проблем е,че имам огромно желание да вляза в чата, но обикновено в промеждутъка 17.00-19.00ч. ангажиментите ми продължават. Затова съм в нета обикновено след 22.00ч. / и разбира се най-последен научавам новинките!/. Затова и особено ми харесва предложението с индикатора на присъствие в чата. Да се надявам, че ще можем да обсъдим проблема по-подробно на 13.05.2002г., когато ако не се лъжа имате за уреждане едно спорче с advokat76! ;-))))
remo
 

RE: RE: RE: Защо никой не ползва чата lex?

Мнениеот alfa » 14 Май 2002, 11:28

Благодаря за подкрепата Ремо, ако идеите ми получат подкрепата ви това много ще помогне те да се реализират скоро и всички да са доволни. Адвокатче 76 беше глобено вчера, но и това му е малко като се има предвид, че подозирам, че точно той е обещал на всички по бира от мое име :)))))))))))))) Много съжалявам, че не можах да се запозная с тебе на живо вчера- разбира се дойдох на сбирката, но си тръгнах към 19:30 и вероятно сме се разминали. Между другото за кога се разбрахте да се събираме пак?
alfa
Младши потребител
 
Мнения: 35
Регистриран на: 25 Фев 2002, 12:45


Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


cron