начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

Какво да променим в lex.bg?

Виртуална приемна - кажете това, което мислите, за това, което искате!
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


RE: Какво да променим в lex.bg?

Мнениеот t » 22 Мар 2002, 17:00

Napravete v poshtata da moje da se poluchava HTML pisma.
t
Младши потребител
 
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Яну 2004, 16:19

RE: RE: Какво да променим в lex.bg?

Мнениеот anonimko » 24 Мар 2002, 01:13

махнете гадните банери!!!
anonimko
 

RE: Какво да променим в lex.bg?

Мнениеот galina » 29 Мар 2002, 12:22

първо искам да ви поздравя за добрата работа по lex.bg и да ви пожелая успех и за по-нататък;-) аз съм ви фенка. ползвам почти всички екстри на сайта. сега последно обаче ме изуми това за "Само за жени" > малко се подразних като го видях тъй като порталът има претенцията за правен портал, а не просто портал. може би сте имали нещо предвид с включването на този елемент в структурата на сайта?! от друга страна пък, сега като се замисля, може би "Само за жени - юристи" щеше да е по-читаемо. пишете ми за това
galina
Нов потребител
 
Мнения: 7
Регистриран на: 19 Сеп 2001, 13:29

RE: Какво да променим в lex.bg?

Мнениеот dora » 19 Апр 2002, 22:59

Поздравявам Ви за дизайна и функционалността на lex.bg - постигнали сте простор, свежест, гостоприемност и сте успели да привлечете остроумни, ерудирани и надеждни посетители. Много се забавлявам като чета дискусиите във форума на lex.bg и същевременно изпитвам страхопочитание към повечето от участниците в него – силно впечатление ми прави тяхната находчивост, интересна индивидуалност, стремеж и умение да се запази добрия тон и да се насърчи събеседника. Бих искала да може да се поместват на страниците на членовете на виртуалния клуб рекламни материали, но засега не успявам ефективно да копирам в страниците си съответни HTML – кодове, предполагам, че предварително сте изключили тази техническа възможност. Благодаря Ви за направеното досега за потребителите на lex.bg и Ви желая нови успехи!
dora
Младши потребител
 
Мнения: 46
Регистриран на: 16 Апр 2002, 02:51

Re: Какво да променим в lex.bg?

Мнениеот admin » 27 Юни 2002, 16:58

Благодаря на всички за отправените препоръки и изказаните мнения.
И за в бъдеще ще се стремим да се съобразяваме с тях!

Ваш:
Lex Webmaster
admin
Младши потребител
 
Мнения: 32
Регистриран на: 25 Юни 2002, 20:56

Re: Какво да променим в lex.bg?

Мнениеот milen » 02 Юли 2002, 16:33

Пожелавам Ви успехи!
Запознат съм с проекта за лекс.бг още преди да стартира и ставате все по-полезни. СУПЕР е!
Само още нещо - дано във форума се наложи нова КУЛТУРА, че като гледам в какво се превръщат някои дискусии (например тази за ревандикационния иск), ми се гади.
ФОРУМЪТ е за да извлечем полза от общуването си, а не за избиване на комплекси.
Благодаря за вниманието!
milen
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 01 Окт 2001, 18:32

Предишна

Назад към Общи дискусии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron