начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Могат ли да ми отнемат годините за трудов стаж?

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Могат ли да ми отнемат годините за трудов стаж?

Мнениеот sotkanin » 25 Мар 2017, 14:21

Регистрах фирма като ЕТ през 1999г.и упражнявах дейността до 2006г.-фирмата е отписана 2007г.По причина пенсиониране по болест към 1-ви март 2005г. ми е направена ревизия и съставен ревизионен акт, съгласно който има не внесени осигурителни вноски по ДОО /без здравни ,които са внесени/ на стойност 2072лв. за период от 2години и 8 месеца.Февруари месец 2016година задължението ми е отписано по давност.
Губя ли право на трудов стаж за пенсия, съгласно отписаното задължение/ по давност/ по ревизионен акт?
Могат ли да ми отнемат годините за трудов стаж , които са погасени по давност?
sotkanin
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 26 Фев 2017, 00:03

Re: Могат ли да ми отнемат годините за трудов стаж?

Мнениеот teogeo » 25 Мар 2017, 21:44

sotkanin написа:Регистрах фирма като ЕТ през 1999г.и упражнявах дейността до 2006г.-фирмата е отписана 2007г.По причина пенсиониране по болест към 1-ви март 2005г. ми е направена ревизия и съставен ревизионен акт, съгласно който има не внесени осигурителни вноски по ДОО /без здравни ,които са внесени/ на стойност 2072лв. за период от 2години и 8 месеца.Февруари месец 2016година задължението ми е отписано по давност.
Губя ли право на трудов стаж за пенсия, съгласно отписаното задължение/ по давност/ по ревизионен акт?
Могат ли да ми отнемат годините за трудов стаж , които са погасени по давност?


да
Аватар
teogeo
Активен потребител
 
Мнения: 1550
Регистриран на: 15 Юли 2009, 22:28

Re: Могат ли да ми отнемат годините за трудов стаж?

Мнениеот sotkanin » 26 Мар 2017, 09:51

Защо, бихте ли ми рязяснили малко ?
благодария Ви
sotkanin
Младши потребител
 
Мнения: 40
Регистриран на: 26 Фев 2017, 00:03


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron