начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

телк и болнични

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


телк и болнични

Мнениеот todorkaqn » 03 Юли 2016, 09:35

Здравейте, имам следния проблем .преди две години пострадах счупих петна кост за което се наложи да ползвам 6 месеца болнични от лекуващия ми лекар и и джа месеца с решение на телк.криво ляво започнах работа но след 3 месеца се наложи да ползвам пак болнични с което изпьлних разрешения ми максимум болнични от 360 дни в три последователни год.в края на мин год подадох документи за телк,и на 26 дек ми излезе решение за 56% инвалидност имам и гонартроза скьсан менискус .февруари месец тази год се наложи да постьпя в болницата лежах 7 дена и ми дадоха 30 дена болнични които с решение на телк ми бяха изплатени.след което се наложи март месец да постьпя пак в сьщата за процедури но ми отказаха да ми издадат болнични под претекст че имам телково решение и сьм надвишила лимита.сега се налага пак да постьпя в болницата за процедури .та вьпросьт ми е : на колко болнични имам право без прекасване и с прекьсване в една календарна год.и след като имам телково решение каква е процедурата за издаване на болничен.Благодаря ви предварително.МОЛЯ ВИ ДА МИ ОТГОВОРИТЕ ЗАЩОТО ОТ НЯКОЛКО МЕСЕЦА СЕ МОТАМ А ТРЯБВА ДА СЕ ЛЕКУВАМ
todorkaqn
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юли 2016, 09:01

Re: телк и болнични

Мнениеот todorkaqn » 06 Юли 2016, 15:02

как един не се намери да изкаже мнение по вьпроса.толкова ли е труден вьпросьт ми в безизходица сьм незнам какво да правя помогнете ми
todorkaqn
Нов потребител
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Юли 2016, 09:01


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron