начало
Районен съдия става зам.-министър на икономиката Районен съдия става зам.-министър на икономиката

ЕВРОПЕЙСКА ЗДРАВНО ОСИГУРИТЕЛНА КАРТА(ЕЗОК)?!

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


ЕВРОПЕЙСКА ЗДРАВНО ОСИГУРИТЕЛНА КАРТА(ЕЗОК)?!

Мнениеот artmen » 08 Май 2015, 17:07

Здравейте! :)

Предстои ни пътуване до Италия за 10-ина дни. Извадихме си ЕЗОК, но не ми е много ясно какво точно би ни осигурила тя и по какъв начин. Здравните застраховки май дават повече сигурност.

Моля препатилите при използването й да споделят впечатления и да направят препоръки!

Бъдете здрави! :)
artmen
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 13 Апр 2008, 17:49

Re: ЕВРОПЕЙСКА ЗДРАВНО ОСИГУРИТЕЛНА КАРТА(ЕЗОК)?!

Мнениеот TheOldMan » 08 Май 2015, 18:07

Личния ми съвет е да сключите допълнителна здравна застраховка. За 10 дена ще е 10-тина лева за покритие около 10-20 000 евро.
Разгледайте подробно условията на различните застрахователи. Примерно дали покриват престой в болница, транспорт... Защото има много и различни здравни застраховки, като цената не винаги отговаря на количеството на покритите рискове.
Аз не съм юрист. Ползвайте съветите ми на своя отговорност!
TheOldMan
Активен потребител
 
Мнения: 1646
Регистриран на: 08 Май 2008, 15:19

Re: ЕВРОПЕЙСКА ЗДРАВНО ОСИГУРИТЕЛНА КАРТА(ЕЗОК)?!

Мнениеот artmen » 10 Май 2015, 10:36

Благодаря, TheOldMan, ще проуча застраховките! :)
artmen
Младши потребител
 
Мнения: 80
Регистриран на: 13 Апр 2008, 17:49


Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


cron