начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Осигурителен стаж и право на отпуск

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Осигурителен стаж и право на отпуск

Мнениеот empress0071 » 04 Яну 2015, 12:17

Здравейте,

започвам работа от 05.01.2015г. на трудов договор, като преди това имам съвсем малко трудов стаж - 2 месеца и половина от 2010г. От м. май 2011г. до 31.12.2014г. съм се осигурявала като земеделски производител и имам заверена от НОИ осиурителна книжка. Интересувам се в новата фирма осигурителния ми стаж зачита ли се по отношение на правото на отпуск или ще имам право на платен отпуск едва, когата изтекат още 5 месеца и половина, за да станат общо 8 месеца.

Благодаря!
empress0071
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Яну 2015, 12:11

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron