начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

категории труд при пенсиониране

Осигурителноправни казуси
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


категории труд при пенсиониране

Мнениеот volkan » 15 Май 2012, 08:23

Имам нанесен трудов стаж в трудовата си книжка. Трябва да установя дали положения труд е втора или трета категопия, за да ми издадат обр.УП-3 със заверка на категоризацията труд ако се окаже, че е втора категория. Може ли някой да ми каже каква е категорията на положения труд при следните длъжности:
1. бояджия
2. свинегледач
3.работник кланица
4.фуражир
животовъдите/свинегледач/ е втора категория до 1999 г. Но за другите длъжности не мога да получа информация, защото предприятията са закрити и трябва да ми издадат документи за категорията труд от архива в НОИ.
volkan
Младши потребител
 
Мнения: 42
Регистриран на: 23 Мар 2012, 21:39

Назад към Осигурително право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


cron