начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Бързи тестове за Ковид при работещите?

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Бързи тестове за Ковид при работещите?

Мнениеот alex_avi » 25 Окт 2021, 22:22

Здравейте, тъй като от никъде нищо ясно не получавам по темата исках да попитам.
Тъй като не желая да си правя ваксина, а сега съм пред напускане на работното си място исках да попитам:
Та исках да разбера ако не правя тестове как мога да се защитя от солените глоби. Да ги успоря, тъй като до колкото знам противоречат на конституцията.
За мое нещастие старата и новата работа ще се засичат, няма да имам възможност да си правя тест тъй като ще съм по цял ден от сутрин до вечер на бачкане. А вечер ще ходя на старата работа, където се изисква да имам или тест или сертификат за ваксина. Та моля ако някой може да ми даде някакво адекватно мнение, защото ми писна да чета или да ми говорят някакви глупости. А пък медиите са тотално неадекватни по въпроса, че дори и информация за пунктовете не дават.
alex_avi
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Окт 2021, 17:07

Re: Бързи тестове за Ковид при работещите?

Мнениеот guest1 » 26 Окт 2021, 00:36

Здравейте!
Според мен - няма място за притеснения!
alex_avi написа:А вечер ще ходя на старата работа, където се изисква да имам или тест или сертификат за ваксина.

Бързите тестове (антигенни, не PCR) затова са бързи - защото се правят на място. Не - в пунктове, ДКЦ-та или болници.
Човек винаги може да се държи добре с онези, които са му безразлични.
Оскар Уайлд, „Портретът на Дориан Грей“

Това е само мнение, не сте длъжни да се съобразявате с него.
guest1
Активен потребител
 
Мнения: 1794
Регистриран на: 07 Май 2021, 01:34


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


cron