начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Незаконна кръчма в гаража под апартамента ШУМ

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Незаконна кръчма в гаража под апартамента ШУМ

Мнениеот 19961996 » 27 Мар 2021, 13:09

Привет,

Случаят е следния: В гараж под апартамента системно се събират хора с една едничка цел - консумация на алкохол и слушане на гадна чалга на макс до припадък. Системен шум от пиянски викове и крясъци и музика от следобяда, а понякога и от по-рано, до късните часове на нощта, всеки ден без почивка. Надниквала съм вътре и ми изглежда така устроено като малка незаконна кръчма. Освен това се крият и рядко се отваря изцяло вратата. Прииждат хора на средна възраст 40-50 г. от квартала и от къде ли не, не са от нашия вход, дори от блока не са. Подадох веднъж сигнал на 112, но безрезултатно - продължават в същия дух. Освен това съм наемател и най-вероятно ще имам нужда от собственика за подаване на жалби до съотвените институции.

Молбата ми е ако някой се е сблъсквал с подобна ситуация или има идея как мога да се справя с това и какви да бъдат правилните стъпки, които трябва да направя за ефективно спасение от системния тормоз. Благодаря!
19961996
Нов потребител
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Сеп 2020, 14:12

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 44 госта


cron