начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Договор за наем на държавно производствено помещение-търг

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Договор за наем на държавно производствено помещение-търг

Мнениеот si_nikolova » 26 Фев 2021, 23:01

Имах сключен 5 годишен договор с държавно дружество на 31.12.2020г.свърши договора, до средата на месец февруари нямаше никакви действие от страна на дружеството-платени две фактури за наем, на 13.02.2021г.е обявен търг с тайно наддаване на 26.02.2021г.губя търга, имам ли право по съдебен или друг път на възражение, поне с цел печелене на време.... Имам много средства вложени в това помещение и доста сложно ми е преместването..
si_nikolova
Младши потребител
 
Мнения: 13
Регистриран на: 08 Юли 2019, 14:12

Re: Договор за наем на държавно производствено помещение-тър

Мнениеот jhoro » 26 Фев 2021, 23:59

Здравейте!
Относно сроковете
Чл. 236. Ако след изтичане на наемния срок използуването на вещта продължи със знанието и без противопоставяне на наемодателя, договорът се счита продължен за неопределен срок.
Ако наемателят продължи ползуването въпреки противопоставянето на наемодателя, той дължи обезщетение и трябва да изпълнява всички задължения, произтичащи от прекратения наемен договор.

Колкото до обжалване резултата на търга - право имате, шансове не.

А вложените средства (подобрения по имота) - може да си ги търсите отделно.
Всички публикации, свързани с този профил, са плод на вашата фантазия!
Интернет не съществува!
jhoro
Активен потребител
 
Мнения: 2230
Регистриран на: 05 Окт 2006, 11:58


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron