начало

Съдии до ВСС: Шефката на ОС-Благоевград наруши етичния кодекс, предприемете мерки Съдии до ВСС: Шефката на ОС-Благоевград наруши етичния кодекс, предприемете мерки

Сроителство в УПИ с лице само на проектирана улица

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Сроителство в УПИ с лице само на проектирана улица

Мнениеот albireo » 08 Апр 2019, 17:23

В кой нормативен акт е записано, че стоителство в урегулиран поземлен имот е допустимо, само ако въпросното УПИ има лице на улица, която вече е открита съгласно подробен устройствен план?

Ако УПИ има лице само по проектирана улица, преди тази улица да е открита, задължително ли е да се мине през процедурата на чл.190 ЗУТ, за да се получи разрешение за строеж . . . .За един приятел питам :oops:
albireo
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Апр 2019, 17:17

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron