начало
Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата Общината е осъдена да плати над 30 000 лева на адвокатка – счупила си крака до Съдебната палата

Онлайн пазаруване...

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Онлайн пазаруване...

Мнениеот rrock_90 » 05 Мар 2019, 16:05

Здравейте, имам следния проблем: Купих си видео карта за компютър втора употреба, от потребител в онлайн форум, но след получаване на картата по еконт се оказа, че не е работеща... Съответно в разговор с него, той твърди, че като я е изпращал си е била абсолютна работе, и отказва да ми възстанови сумата.... Та въпросът ми е, може ли да се направи нещо по въпросът, с жалба да някояй институция, при положение, че при тоя вид покупко - продажби, няма сключване на никакъв договор, а само горесподенция във въпросния форум, и след това получаване на пратката с наложен платеж по еконт....
rrock_90
Нов потребител
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Мар 2019, 15:54

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google Adsense [Bot] и 19 госта


cron