начало
ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС ВАС окончателно отхвърли жалба на бивша спецсъдийка, поискала преместване в Търговското отделение на СГС

Висящи задължения

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Висящи задължения

Мнениеот philanthropist__ » 09 Авг 2018, 23:18

Здравейте,самоосигуряващо се лице съм,през 2012 г. заплатих всичките си осигуровки за годината.Впоследствие до сега за годините до този момент заплащам някои от тях,а други оставям с лихва.Миналата седмица разбрах,че през 2017г. е образувано изпълнително дело от НАП,в което дело влизат и заплатените от мен още през 2012г. осигуровки (ДОО,Универсален фонд,здравни).Може ли делото,в което влизат и други данъчни мои задължения (данък върху ГДД по чл. 50) и други осигуровки да бъде прекратено на основание,че съм заплатил през 2012г. търсените сега от мен осигуровки?Имам документи доказващи плащането.
philanthropist__
Младши потребител
 
Мнения: 31
Регистриран на: 02 Юни 2017, 03:21

Re: Висящи задължения

Мнениеот mmari » 10 Авг 2018, 15:07

Здравейте,

отговорът е първо от счетоводител, аз съм действащ такъв - ако искате и сте от София, пишете на лични, да се уговорим за среща, за да разгледаме документите. Необходимо е също да извадите справка за задълженията по ПИК/ел.подпис от Вашата данъчно-осигурителна сметка.

С пожелание за успех!
mmari
Младши потребител
 
Мнения: 16
Регистриран на: 25 Май 2007, 01:14

Re: Висящи задължения

Мнениеот svegrigorov » 10 Авг 2018, 16:51

Изпълнителното дело няма да бъде прекратено, но трябва да представиш на публичния изпълнител платежните от 2012г., за да ти отпише вече платените задължения.
svegrigorov
Потребител
 
Мнения: 230
Регистриран на: 28 Юли 2014, 11:55


Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


cron