начало
Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса Кадровиците не отстраниха от длъжност Константин Сулев, изслушаха прокурорите по делото срещу Нотариуса

Трета страна присъединена по дело за имот не възстановява ли

Поставяне и решаване на правни казуси
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Трета страна присъединена по дело за имот не възстановява ли

Мнениеот magitolo » 23 Апр 2018, 15:56

Закупих спорен имот за право на ползване. Делото е заведено от стария собственик аз бях присъединена като трето лице, но не го заместих заради несъгласие на другата страна/чл.222 ГПК. Делото приключи в моя полза, но на мен никакви разходи не ми се възстановяват. Защо? Разходите предния собственик едва ли си ги търси - той се спаси. Има ли начин да си възстановя нещо по направените разходи вече? Може ли стария собственик да ме упълномощи да събера неговите присъдени вземания така както ме упълномощи да приема имота от негово име като нов собственик? Има ли давност това?
magitolo
Младши потребител
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Дек 2010, 12:58

Назад към Взаимопомощ


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


cron